صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۴ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان به شایعات درباره ایسکو پایان داد

زیدان به شایعات درباره ایسکو پایان داد

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که دوست دارد هافبک اسپانیایی همیشه در این تیم بماند و به شایعات درباره نخواستن این بازیکن پایان داد.
به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و سوم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار میگیرد.
زینالدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: فردا شاهد یک تیم خوب در زمین خواهید بود. میخواهیم نمایش خوبی داشته باشیم. میدانیم بازی سختی خواهد بود و برابر حریف خیلی خوبی قرار خواهیم گرفت.
سرمربی رئال مادرید درباره میزبانی احتمالی سانتیاگو برنابئو برای فینال کوپا دل ری اظهار کرد: باشگاه باید در این باره تصمیمگیری کند. برای من تنها بازی فردا مهم است و دیگر مسائل اهمیت ندارد.
زیدان افزود: تنها به کارم اهمیت میدهم. نمیتوانم نظرات دیگران را متوقف کنم. میدانیم چه تیمی هستیم. همه چیز مطابق میلمان پیش نرفت. باید لحظات سخت را تحمل کرد اما تلاش و تفکر مثبت را نیز نباید فراموش کرد. میدانیم از چه مهرهها و ویژگیهایی برخورداریم و به همین خاطر شرایط خیلی زود تغییر خواهد کرد.
در روزهای پایانی هفته جاری خبری درباره ایسکو منتشر شد و رسانههای اسپانیایی اعلام کردند زیدان هافبک خلاق خود را برای سال آینده نمیخواهد.
 سرمربی فرانسوی در این باره گفت: مدتی بود به من میگفتند چرا با بازیکنی قرارداد امضا نمیکنم. من به تیم و بازیکنانم تا پایان اعتماد و باور دارم. زمانی که قضیهای شروع میشود تا سر حد مرگ از آن دفاع میکنم. به کاری که میکنم باور دارم.
ایسکو را دوست دارم و میخواهم همیشه در مادرید باشد. نظرم هرگز تغییر نخواهد کرد. او بازیکن خوبی است و آن را نشان داده است.
دروغ است که میگویند من ایسکو را نمیخواهم. شما (خبرنگاران) اکنون از من در این باره پرسیدید و من هم پاسختان را دادم تا این قضیه همین جا تمام شود