صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۶ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیروزی دل پوترو مقابل فدرر در فینال مسابقات ایندین ولز

پیروزی دل پوترو مقابل فدرر در فینال مسابقات ایندین ولز

خوآن دل پوترو» ، تنیسور آرجانتینی توانست در فینال رقابتهای ایندین ولز راجر فدرر را شکست دهد و به قهرمانی دست یابد.
گزارش ایسنا و به نقل از AFP ، دل پوترو 29 ساله در فینال مسابقات ایندین ولز مقابل راجر فدرر تنیسور شماره یک جهان به پیروزی رسید و قهرمان شد.
نتیجه این بازی دو بر یک به سود دل پوترو به پایان رسید. نتایج سه ست این بازی 6 – 4، 6 – 7 و 7 – 6 بود.
این دومین قهرمانی پیاپی دل پوترو در مسابقات  ATP است. دل پوترو بعد از به پایان رسیدن مسابقه ، اظهار کرد: من هنوز از هیجان می لرزم، نمیتوانم احساسم را در کلمات بیان کنم، این مانند یک رویا است. نمیتوانم باور کنم که در این مسابقات راجر فدرر را در فینال شکست دادهام. ما بازی خیلی خوبی داشتیم. میخواهم به قهرمانیهای بیشتری دست پیدا کنم. من همیشه مقابل فدرر خوب بازی  کردهام و در این بازی نیز خوش شانس بودم که پیروز شدم. هنوز هم خودم را سوپرایز میکنم. هرچند دل پوترو از آسیبدیدگی مچ دست نیز رنج میبرد.
فدرر بعد از شکست مقابل دل پوترو، گفت : من تلاش میکنم که خودم را بیشتر بالا بکشم و انرژی بیشتری داشته باشم. سخت است که درباره این بازی خوب که با باخت مواجه شدم، صحبت کنم. سعی میکنم از این شکست بگذرم و در پایان روز به نکات مثبت نگاه کنم. هرچند دل پوترو کمی از من در پایان بازی بهتر بود. فدرر پنج قهرمانی در مسابقات ایندین ولز دارد. او سال گذشته نیز در این مسابقات به قهرمانی رسیده بود.