صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

راموس: ترسی از مهار محمد صلاح نداریم

راموس: ترسی از مهار محمد صلاح نداریم

کاپیتان تیم رئال مادرید میگوید آنها ترسی از مهار محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان ندارند.
به نقل از دیلی میل، دو تیم رئال مادرید و لیورپول باید در فینال کیف برابر هم به میدان بروند. محمد صلاح ستاره مصری لیورپول در این فصل عملکرد بسیار خوبی برای تیمش داشته است و توانسته در کنار کریستیانو رونالدو فصل درخشانی در این رقابت ها داشته باشد.
سرخیو راموس مدافع اسپانیایی رئال مادرید درباره بازی مقابل محمد صلاح گفت: ما ترسی از محمد صلاح نداریم. البته دیدیم که او امسال چه شرایط خوبی برای تیمش داشته است با این حال نباید فراموش کنیم که او فقط یکی از بازیکنانی است که روبروی ما به میدان می رود. من در طول دوران فوتبالم با مهاجمان خیلی خوب زیادی روبرو شدم که خیلی از آنها در بین بهترین مهاجمان دنیا هستند. من برای تمام این بازیکنان احترام قائل بودم ولی هیچ ترسی نداشتم.
هر چند لیورپول با شگفتی توانست به دیدار نهایی راه یابد ولی رئال مادرید در حالی به فینال این رقابت ها رسید که مدافع عنوان قهرمانی است.
در نهایت سرخیو راموس گفت: نمی توانیم مغرور باشیم ولی اطمینان و اعتماد به نفس داریم و می دانیم که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در ذات رئال مادرید است. می خواهیم برای دومین بار از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم. به راحتی این فرصت را از دست نخواهیم داد. با تمام احترام شاید در ابتدای فصل کسی تصور نمی کرد لیورپول بتواند به فینال لیگ قهرمانان راه یابد ولی آنها با شایستگی توانستند به این جایگاه برسند. ما به خوبی می دانیم که چطور باید در فینال ها بازی کنیم و به همین خاطر با تمام توان به کیف خواهیم رفت.