صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۱ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هشدار کالدرون به پرس درباره رونالدو

هشدار کالدرون به پرس درباره رونالدو

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید به انتقاد از رفتار پرس با کریستیانو رونالدو پرداخت و دوست ندارد که این بازیکن راهی یوونتوس شود.
به نقل از  elsport ، بحث جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید  جدی است. این بازیکن پرتگالی با فلورنتینو پرس به مشکل خورده است و به نظر میرسد  که او میخواهد رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کند.
رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید دوست ندارد که این انتقال صورت گیرد. او به انتقاد از  فلورنتینو پرس رئیس کنونی باشگاه رئال  پرداخت.
کالدرون گفت : پرس کارهای مثبت زیادی برای باشگاه رئال مادرید انجام داده اما  نباید او به این سادگی رونالدو را از  دست دهد. اگر رونالدو راهی یوونتوس شود من پرس را سرزنش خواهم کرد.
او ادامه داد: رونالدو بهترین بازیکن رئال مادرید است و طبیعی است  که او خواستار افزایش حقوقش باشد اما  پرس چنین چیزی را قبول ندارد و میخواهد دو برابر حقوق رونالدو را برای نیمار پرداخت کند. طبیعی است  که رونالدو ناراحت شود و خواستار جدایی باشد. یوونتوس تیم بزرگی است و با جذب فوق ستارهای مانند رونالدو به قدرت بزرگ فوتبال اروپا تبدیل خواهد شد.
کریستیانو رونالدو از  سال ۲۰۰۹ در رئال مادرید بازی میکند و توانسته عنوانها و افتخارات زیادی با پیراهن کهکشانیها به دست آورد و بهترین خرید تاریخ این باشگاه از  نگاه هواداران به شمار میآید. او بهترین گلزن تاریخ رئال  در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا است  و توانسته با پیراهن رئال مادرید چهار توپ طلا را به دست آورد و شانس بالایی برای کسب پنجمی هم دارد. البته او با پیراهن منچستریونایتد هم یک بار این جایزه بزرگ را به دست آورده است.