صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دشان: هیچ چیزی زیباتر از حضور در فینال جام جهانی نیست

دشان: هیچ چیزی زیباتر از حضور در فینال جام جهانی نیست

سرمربی تیم ملی فرانسه ضمن تمجید از عملکرد کرواتها حضور در فینال جام جهانی را اتفاق زیبایی دانست.
به نقل از فیفا، تیم ملی فرانسه امشب (یکشنبه) باید در دیدار نهایی جام جهانی برابر کرواسی به میدان برود.
دیدیه دشان سرمربی فرانسه در نشست خبری خود قبل از این بازی گفت: هیچ چیزی زیباتر از این نیست که در فینال جام جهانی حاضر باشید. ما تمام تلاشمان را کردیم تا به اینجا برسیم ولی الان وقت و موقع خوشحالی نیست، هرچند رضایت زیادی داریم.
در صورت قهرمانی فرانسه دیدیه دشان هم به عنوان بازیکن و هم مربی قهرمانی را تجربه کرده است. در همین رابطه سرمربی خروسها گفت: توضیح قهرمانی به عنوان بازیکن و مربی کار دشواری است. اگر من موفقیتی داشتم به خاطر بازیکنانم بوده است. در زمین بازیکنان همه کاره هستند. مربی فقط قدرت ذهنی دارد.
سرمربی تیم ملی فرانسه در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به مصاف حساس با کرواسی گفت: از نظر من مودریچ بازیکن بسیار کامل و منحصر به فردی است. او بازیکنی است که کار را برای مربی مقابل سخت میکند چون تحرک زیادی دارد و جاهای مختلف زمین دیده میشود و از تکنیک بالایی هم بهرهمند است. آنچه من خیلی درباره مودریچ دیدهام هوش بالای او است که تاثیر زیادی روی تیمش میگذارد. ما بازیهای کرواسی را در این جام دیده و به خوبی بررسی کردهایم و میدانیم که برابر تیم بزرگ و با برنامهای بازی داریم. کرواسی در این جام نشان داد که تیم نترسی است. آنها نشان دادند از شجاعت بالایی برخوردار هستند و میدانم که چه بازی سختی در پیش روی ماست اما با نهایت تمرکز و توان برای جدال با حریف آماده میشویم.