صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۸ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کاوانی جایگزین رونالدو می‌شود؟

کاوانی جایگزین رونالدو می‌شود؟

رئال مادرید قرار است به مهاجم پاری سن ژرمن پیشنهاد دهد و این بازیکن مشتاق حضور در تیم اسپانیایی است.
به نقل از آس، ادینسون کاوانی ۳۱ ساله در فصل گذشته برای پاری سن ژرمن در ۴۸ بازی ۴۰ گل به ثمر رساند و یک فصل قبل، آمار او ۴۹ گل در ۵۰ بازی بود. به همین خاطر رئال مادرید امیدوار است پس از جدایی کریستیانو رونالدو چنین مهره قدرتمندی را در اختیار بگیرد.
بنا بر اعلام منبع آگاه به «آس»، مسیر مهاجم اروگوئهای برای پیوستن به مادرید کاملا هموار است و او مشتاق دریافت چنین پیشنهادی است. مادرید رویای دست نیافته کاوانی محسوب میشود و او آماده است تا برای پایان دادن به دوران بازیاش قراردادی دو تا سه ساله با این باشگاه امضا کند. کاوانی یکی از بازیکن محبوب هواداران پاری سن ژرمن به حساب میآید و همچنین مورد احترام ناصر الخلیفه و دستیارانش است.
این احترام به خاطر حرفهای بودن و تاثیر گذاریاش است. به همین خاطر کاوانی هرگز اختلافی با رسانهها نداشته اما در مقابل درخواست رئال مادرید میخواهد به ناصر الخلیفه بگوید که دوست دارد در این تیم پا به توپ شود. امضای قرارداد با نیمار و کیلیان امباپه برای مادرید غیر ممکن شده است. آنها تنها یک سال است در پاری سن ژرمن حضور دارند و در پروژه این تیم از ارکان اصلی محسوب میشوند.
با این حال شرایط کاوانی متفاوت است. PSG با فروش این بازیکن میتواند به یک مشکل پایان دهد و اختلاف بر سر پنالتی و ضربه آزاد زدن با نیمار تمام شود. کاوانی تا سال ۲۰۲۰ با تیم فرانسوی قرارداد دارد. او سال گذشته قراردادش را تمدید کرد و اکنون برای جدایی از پاری سن ژرمن باید ۱۰۰ میلیون یورو هزینه شود.
تنها مشکل مادرید دستمزد این بازیکن است. او در فرانسه سالیانه ۱۲ میلیون دریافت و ۲ میلیون نیز بر اساس شرایط ذکر شده کسب میکند. با این حال مهاجم اروگوئهای تنها راه نجات تیم مادریدی محسوب میشود.