صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۸ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شاهین آسمایی برای هفتمین دور رقابت‌های لیگ برتر آماد‌گی می‌گیرد

شاهین آسمایی برای هفتمین دور رقابت‌های لیگ برتر آماد‌گی می‌گیرد

تیم فوتبال شاهین آسمایی، قهرمان ششمین دور رقابتهای لیگ برتر فوتبال افغانستان، برای حضور پر قدرت در هفتمین دور این رقابتها هفتۀ پیش به تاجیکستان رفت.
تیم فوتبال شاهین آسمایی هفتۀ پیش رهسپار تاجیکستان شد و در دو دیدار تدارکاتی توانست دو تیم باشگاهی این کشور را شکست بدهد.
شاهین آسمایی تلاش دارد تا با برگزاری بازیهای تدارکاتی با تیمهای فوتبال باشگاهی تاجیکستان، برای هفتمین دور رقابتهای فوتبال لیگ برتر افغانستان آماده شود.
قرار است هفتمین دور رقابتهای لیگ برتر افغانستان تا کمتر از یک ماه دیگر در کابل با حضور هشت تیم از پنچ زون کشور آغاز شود.
شاهین آسمایی با چهار عنوان قهرمانی پیشتاز این رقابتها است.
در نخستین دیدار شاهین آسمایی توانست تیم وحدت تاجیکستان را ۲-۰ شکست دهد و در دومین دیداراش تیم پنجشیر تاجیکستان را با نتیجه ۱-۰ شکست داد.
مجتبی فیض، مربی تیم فوتبال شاهین آسمایی، گفت: «در بازیهای که تدارک شده بود، ما توانستیم تیم وحدت و پنجشیر تاجیکستان را شکست بدهیم. امیداریم شاهین آسمایی در هفتمین دور لیگ برتر فوتبال افغانستان بتواند از عنوان قهرمانی دفاع بکند.»
سید محمد هاشمی، عضو تیم فوتبال شاهین آسمایی، گفت: «ما بهخاطر آمادهگی در لیگ برتر فوتبال افغانستان مدت پنج روز است که در تاجیکستان استیم و توانستیم تیمهای قدرتمند تاجیکستان را با بازیکنان خارجیاش شکست بدهیم.»
شاهین آسمایی تا حال با چهار عنوان قهرمانی پیشتاز رقابتهای لیگ برتر افغانستان است.