صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تکرار یک فرضیه عجیب در مورد رونالدو!

تکرار یک فرضیه عجیب در مورد رونالدو!

حواشی عجیبی که در دوران حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید وجود داشت، حالا در تورین هم در حال تکرار شدن است.
کریستیانو رونالدو در دومین حضور خود در رقابت های سری آ هم موفق به گلزنی نشد و اگرچه در دیدار روز قبل مقابل لاتزیو هم همانند بازی برابر کیه وو موقعیت هایی نصیب او شد اما رونالدو در دومین هفته هم در رسیدن به هدف خود ناکام ماند.
اما در صحنه گل دوم یوونتوس، رونالدو بدشانس بود که توپ روی پای او جفت و جور نشد و نتوانست دروازه خالی را باز کند تا در ریباند، ماریو مانزوکیچ با یک ضربه محکم طاق دروازه استراکوشا را به لرزه درآورد.
بعد از به ثمر رسیدن گل توسط مانژو، رونالدو که از تبدیل نشدن موقعیتش به گل عصبانی بود واکنشی به نشانه عصبانیت و حسرت نشان داده و به جشن خوشحالی همبازیانش در لحظه اول اضافه نشد.
البته این اتفاق در زمانی بسیار کوتاه رخ داد و لحظاتی بعد ستاره پرتگالی با صورتی خندان به سمت مانژوکیچ رفت تا به وی بابت گلزنی تبریک بگوید. در دوران حضور در رئال مادرید نیز برخی مدعی شدند رونالدو از گلزنی همبازیان و خصوصا رقبایش در خط حمله خوشحال نمی شود و تصاویری نیز در این رابطه شکار شده بود.
هواداران رونالدو این واکنش را مربوط به میل بی اندازه او به گلزنی می دانند و منتقدانش آن را خودخواهی توصیف می کنند. حالا تکرار این اتفاق در تورین، این فرضیه را برای منتقدان ستاره پرتگالی پررنگ تر کرده است؛ فرضیه ای که البته با اضافه شدن سریع رونالدو به جشن خوشحالی رد شد.