صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۸ عقرب ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیکه: رئال مادرید بدون رونالدو تیم تر شده است

پیکه: رئال مادرید بدون رونالدو تیم تر شده است

جرارد پیکه معتقد است با جدایی رونالدو از رئال مادرید، آنها دیگر کمتر به ویژگی های فردی بازیکنان تکیه می کنند.
جرارد پیکه همچنین در خصوص شایعاتی که در مورد احتمال انتقال پل پوگبا به بارسلونا مطرح شده صحبت کرد و مدعی شد خوشحال می شود اگر این انتقال رخ دهد.
نیمار و سفر به بارسلون: «نیمار برای برنامه ای که داشت راهی بارسلونا شده بود اما ما هیچ صحبتی با هم در مورد انتقال احتمالی او به رئال مادرید نداشتیم و در مورد اتفاقات دیگر حرف زدیم.»
احتمال انتقال پل پوگبا به بارسلونا: «او در حال حاضر بازیکن منچستریونایتد است و من خبر از شرایط وی ندارم اما اگر پوگبا تصمیم به تغییر تیم خود داشته باشد من خیلی خوشحال می شوم که وی راهی بارسلونا شود ولی باید بگویم که من و باشگاه حداکثر احترام را برای منچستریونایتد قائل هستیم.»
ناکامی های اخیر در لیگ قهرمانان: «باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیریم اما تمرکز تنها روی لیگ قهرمانان نوعی خود کشی است و ما ابتدا باید به فکر لالیگا و کوپا دل ری باشیم. به نظر می رسد ما در بازی های طولانی بهتر از مسابقات حذفی عمل می کنیم.»
VAR در لالیگا: «این تکنولوژی جنبه های خوب و بدی دارد. گاهی اوقات شما گلزنی را جشن می گیرید اما مگل ردود اعلام می شود ولی حسن آن از بین بردن نگاه های منفی است.»
رقابت در لالیگا: «رئال مادرید حالا تیمی است که از لحاظ تیمی خوب عمل می کند و اگرچه از دست دادن رونالدو بسیار مهم است، اما حالا آنها بیشتر شبیه یک تیم هستند و کمتر به قابلیت های فردی تکیه می کنند.»