صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۷ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هفته پنجم سری A در یک نگاه

هفته پنجم سری  A در یک نگاه

هفته پنجم رقابتهای سری A با پیروزی مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی به استثنای رم به پایان رسید و کریستیانو رونالدو باز هم موفق به گلزنی شد.
هفته پنجم رقابتهای سری A به پایان رسید. در یکی از حساسترین دیدارها یوونتوس که در خانه فروزینونه به میدان رفت توانست با دو گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند به پیروزی برسد و سه امتیاز حساس دیگر را به دست آورد.
خبر خوب برای هواداران یووه و البته کریستیانو رونالدو درخشش این بازیکن بود که توانست سومین گل خود را با پیراهن یووه به ثمر برساند و نشان دهد که در رقابتهای سری A هم راه گلزنی را به خوبی بلد است.
یوونتوس با پیروزی که در  این دیدار به دست آورد با پنج پیروزی پیاپی و ۱۵ امتیاز به یکه تازی خود در صدر جدول رده بندی ادامه داد و ثابت کرد که در فصل جاری هم شانس نخست کسب عنوان قهرمانی است.
و اما در یکی دیگر از دیدارهای حساس، ناپولی نایب قهرمان فصل قبل با درخشش اینسینیه توانست در خانه تورینو با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی برسد تا با ۱۲ امتیاز نزدیکترین تعقیب کننده یوونتوس باشد.
رم که در فصل قبل با دی فرانچسکو نتایج درخشانی به دست آورد در فصل جاری اصلا روزهای خوبی را پشت سر نمیگذارد و این بار با دو گل برابر بولونیا تن به شکست داد تا فاصله این تیم با یووه صدرنشین به ۱۰ امتیاز افزایش پیدا کند و خطر اخراج سرمربی این تیم زیاد شود.
اینتر که به نظر میرسد از پیروزی دقایق پایانی برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا روحیه گرفته، این بار توانست در خانه سامپدوریا با گل دقایق پایانی بروزویچ سه امتیاز شیرین را به دست آورد اما میلان در خانه تساوی ناامید کنندهای برابر آتالانتا کسب کرد.
شاگردان گتوزو با گلی که در دقایق پایانی دریافت کردند پیروزی ۲ بر یک را با تساوی عوض کردند.
نتایج دیگر دیدارها
لاتزیو ۴ - جنوا یک
فیورنتینا ۳ - اسپال صفر
پارما ۲ - کالیاری صفر
ساسولو ۳ - امپولی یک
کیهوو صفر – اودینزه2