صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ ثور ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سولاری: بیل در هر بازی باید زمین را ببلعد

سولاری: بیل در هر بازی باید زمین را ببلعد

رئال پس از سه پیروزی متوالی امروز در دیداری دشوار باید به مصاف سلتاویگو برود.
ورزشگاه بالائیدوس برای رئال همواره زمینی دشوار بوده؛ هرچند که رئال در سال های اخیر معمولا نتایج خوبی در آن کسب کرده است. سولاری که در سه بازی اخیر توانسته رئال را به سه پیروزی برساند، امروز برابر سلتا کار ساده ای نخواهد داشت.
سرمربی آرجانتینی موقت رئال در نشست خبری این بازی گفت:« جدیت، نظم، اشتهای گلزنی و تعهد بازیکنان، چیزهایی بودند که در این سه بازی بیشتر مرا تحت تاثیر قرار دادند. باید همیشه این چهار اصل را در بازی ها تکرار کنیم.
سه امتیاز بازی سلتا بسیار مهم است. بازی دشواری برابر یک رقیب جدی پیش رو داریم که در این فصل خوب کار کرده است. برای رسیدن به هدف، باید مصمم بود. بازیکنان را مشتاق و با انگیزه برای پیروزی دیده ام. باید باهم متحد باشیم و بازیکنان بدانند که بازی در رئال یعنی حداکثر تلاش و تعهد. هر کسی در پست خودش باید برای موفقیت تیم، تمام توانش را بگذارد.»
گرت بیل:« من از بازی بیل در هر پستی که باشد خوشم می آید. او برابر ویکتوریا بیشتر در خط میانی بود و خوب هم کار کرد. او توانایی بازی به عنوان یک مهاجم، یک وینگر و حتی یک بازی ساز را دارد. او باید در هر بازی زمین را ببلعد.»
سولاری همچنین به تمجید از وینیسیوس، اودریوسولا و رگیلون پرداخت و گفت:« می دانید که این سه بازیکن تا چه اندازه جوان هستند و تحمل وزن پیراهن رئال چقدر دشوار است؛ با این حال من از عملکردشان رضایت کامل دارم و از این هم بهتر خواهند شد. در هر بازی از بازیکنانم این پیام را می گیرم که کاملا به تیم و ایده هایم وفادارند. می توانم علاقه بازیکنان به خودم را حس کنم.»»
ذخیره نشینی کیلور ناواس در لالیگا و لیگ قهرمانان:« اینکه در صحبت با او چه گفته ام، بین خودمان باقی می ماند. او شخصیتی قوی دارد. در رختکن همه به کیلورعلاقه مند هستند و بازیکنی دوست داشتنی است.»
انتقادات از راموس پس از ضربه به صورت بازیکن ویکتوریا:« سرخیو کاپیتان ماست و فردی شجاع و صادق است. هر کسی که فوتبال بازی کرده، می داند که چه ورزش پربرخوردی است. برخورد و تماس بازیکنانی با 80 تا 90 کیلو وزن با آن همه سرعت، گاهی باعث مصدومیت هایی ناخواسته می شود که بخشی از فوتبال هستند. هیچ بازیکنی قصد شکستن بینی بازیکن مقابلش را ندارد. راموس هرگز قصد و نیت بدی در بازی ها ندارد.»