صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۶ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیمار از بازگشت به بارسلونا اطمینان دارد

نیمار از بازگشت به بارسلونا اطمینان دارد

نیمار، فوق ستاره پی اس جی حالا به این اطمینان رسیده است که فصل بعد به باشگاه سابق خود باز خواهد گشت.
تنها چند ماه حضور در پی اس جی کافی بود تا نیمار پی به اشتباه خود ببرد. فوق ستاره برازیلی، تابستان سال گذشته با حواشی فراوان و انتقالی 222 میلیون یورویی بارسا را به مقصد پاریس ترک کرد ولی در اولین فصل حضورش نتوانست خود را با فضای باشگاه وفق دهد. از مشکلات با کاوانی گرفته تا بی میلی برای حضور در جلسات تاکتیکی اونای امری، همه نشان می دادند که نیمار از پیوستن به پی اس جی پشیمان شده است.
تابستان امسال با وجود شایعات فراوان در مورد انتقال او به رئال، اعلام شد که او درپی اس جی خواهد ماند. نیمار خود شخصا نیز تمام شایعات را رد کرد اما در روزهای اخیر اخباری منتشر شده مبنی بر توافق بین او و مدیر پی اس جی(ناصر الخلیفی) برای اینکه تابستان آینده با 200 میلیون یورو می تواند به تیمی دیگر ملحق شود.
مصاحبه اخیر مدیر اجرایی بارسا که بازگشت نیمار را غیرممکن ندانست نیز نشان از تغییر عقیده سران بارسا در مورد فوق ستاره برازیلی می داد.
دوشنبه شب در برنامه ال چرینگیتو این ادعا مطرح شد که نیمار به طور پیوسته با بزرگان رختکن بارسا از جمله پیکه و مسی در ارتباط است و با اطمینان از بازگشت خود صحبت می کند. طبق این ادعا، نیمار با چند مدیر بلندپاینه بارسا نیز صحبت کرده و آنها به وی قول مساعدت در راه بازگشت داده اند تا به این ترتیب هرگونه شک و تردید نیمار برطرف شود.
باشگاه پی اس جی پیش از این ثابت کرده است که در حفظ ستاره های بزرگ خود تبحر دارد اما اگر اخبار مربوط به توافق نیمار برای جدایی صحت داشته باشد باید با اطمینان منتظر بازگشت او به بارسا ماند.