صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۶ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تنبیه عجیب ساری برای ستاره های چلسی

تنبیه عجیب ساری برای ستاره های چلسی

دو روز بعد از ثبت اولین شکست فصل آن هم در دربی حساس لندن تبعات این ناکامی گریبانگیر ستاره های سرشناس چلسی شد.
مائوریتسیو ساری سرمربی ایتالیایی چلسی سرانجام روند شکست ناپذیری اش در فوتبال جزیره پاره شد تا در دربی حساس لندن با اسپرزها شکست 3-1 را تجربه کند. نتیجه ای غیرقابل قبول برای این مربی سختگیر که تبعاتی نیز برای ستاره های چلسی در پی داشت چون باعث شد تا آنها روز دشواری را در یکی از کلینیک های پزشکی مجهز لندن بگذرانند.
ساری 24 ساعت بعد از شکست برابر تاتنهام برای پی بردن به دلایل نمایش ناامیدکننده شاگردانش در تنبیهی عجیب بازیکنانش را در اختیار کادر پزشکی قرار داد تا تست های آمادگی جسمانی سنگینی پشت سر بگذارند. مربی ایتالیایی با بیان این که هیچ دلیلی جز عدم آمادگی جسمانی وجود نداشت که تیمش این گونه به تاتنهام ببازد این تست ها را برای ستاره های چلسی در نظر گرفت.
از همین رو بازیکنان چلسی با حضور در این کلینیک به مدت چند ساعت تست های سنگین جسمانی را روی تردمیل های مجهز به سیستم آنالیز قوای جسمانی، ضربان قلب، قند خون و ... پشت سر گذاشتند که از جمله این ستاره ها می توان به ویلیان، جورجینهو، کانته، موراتا، داوید لوئیز، مارکوس آلونسو و ... اشاره کرد که انتشار تصاویر آنها با ماسک ویژه بر دهان روی تردمیل سرو صدای زیادی به راه انداخت.