صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۶ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسی: مصدومیت آرنج از یک نظر به نفعم شد

مسی: مصدومیت آرنج از یک نظر به نفعم شد

لیونل مسی چندی پیش در بازی با سویا از ناحیه ارنج دست راست مصدوم شد و سه هفته دور از میادین ماند.
مسی که فصل را طوفانی آغاز کرده بود، در بازی با سویا با یک مصدومیت غیرمنتظره روبرو شد. او دقیقه 19 بازی از ناحیه آرنج آسیب دید و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. سپس اعلام شد که باید سه هفته دور از میادین باشد. بارسا البته بدون او به مشکل خاصی برخورد نکرد و حتی توانست رئال را 5-1 در ال کلاسیکو شکست دهد.
مسی که روز گذشته در یک برنامه تبلیغاتی شرکت کرده بود، در نشستی با خبرنگاران به مصدومیتش اشاره کرد و گفت:« من همیشه عاشق چالش های بزرگ هستم و از رویارویی با حریفان قدر استقبال می کنم اما مصدومیت آرنج که باعث شد چند هفته دور از میادین باشم، از یک نظر به نفعم شد.
در دوران مصدومیت کنار خانواده ام بودم و پس از مدت ها فرصت داشتم تا وقتم را با همسر و فرزندانم بگذارنم. در طول فصل همیشه در حال بازی و تمرین هستیم و زمان کافی برای بودن کنار خانواده ندارم.
سه فرزندم در بارسلونا به دنیا آمده اند و همینجا رشد کرده اند. 13 سال است که در بارسلونا سکونت دارم و اینجا بیشتر از کشورم آرجانتین زندگی کرده ام. باید بگویم که از زندگی در بارسلونا لذت می برم.»
مسی در مورد بارسا نیز گفت:« مهمترین چیز، ساختن یک تیم بزرگ و منسجم است. بارسا همیشه مملو از بازیکنان بزرگ و باکیفیت بوده است. استعدادهای خوبی هر سال به ما اضافه می شوند ولی مهمتر از هر چیزی، ساختن یک تیم واقعی است. فقط با داشتن ستاره های بزرگ نمی توان به موفقیت رسید.»