صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۶ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اعتراض تند توتی به اشتباه VAR

اعتراض تند توتی به اشتباه VAR

فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم پس از تساوی 2-2 تیمش مقابل اینتر مدعی شد که سیستم کمک داور ویدیویی باید یک پنالتی به نفع رم اعلام میکرد.
اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی رم پس از بازی شب گذشته در کنفرانس خبری حاضر نشد و تنها توتی بود که در کنفرانس خبری شرکت کرد و پاسخ سوالات را داد.
او پس از تساوی 2-2 تیمش، به صحنه ای که مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه اینتر بود اعتراض کرد و گفت:" همه صحنه را دیدند، اصلا نیازی به توصیف نیست. من میخواهم بدانم و همه ما میخواهیم بدانیم، چطور آنهایی که در اتاق کمک داور ویدیویی نشسته اند، خطا را ندیدند. همه ما با فاصله ای بسیار دورتر صحنه را دیدیدم.
به نظرم شرم آور بود. چرا با آنها تماس نمیگیرید تا بپرسید صحنه را دیدند یا نه. VAR برای چنین صحنه هایی طراحی شده است. روکی (داور مسابقه) ممکن است صحنه را دیده باشد یا ندیده باشد ولی این موضوع ما نیست. مسئولین VAR برخورد را دیده اند. نمیتوان اینطور ادامه داد. ملاقاتهایی انجام شده و بحث هایی درباره VAR انجام خواهد شد بحثهایی در این رابطه که چنین اتفاقاتی تکرار نشود. موضوع فقط رم نیست، بلکه ممکن است برای هر تیمی چنین چیزی اتفاق بیفتد. "