صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۶ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

امباپه: برای کسب توپ طلا باید بیشتر موثر باشم

امباپه: برای کسب توپ طلا باید بیشتر موثر باشم

کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن و تیم ملی فرانسه معتقد است که برای بردن توپ طلا باید در زمین موثرتر باشد.
امباپه دوشنبه شب موفق شد عنوان کوپا که به بهترین بازیکن جوان جهان اهدا میشود را به دست آورد و در فهرست توپ طلا در رده چهارم قرار بگیرد. او که تنها 19 سال دارد، به عنوان یکی از شانس های اصلی کسب این عنوان در سالهای آینده شناخته میشود و حال او راه رسیدنش به این عنوان را فاش کرد.
او گفت:" من تمام تلاشم را کردم ولی نه تمام تلاشی که برای توپ طلا لازم است. تفاوت اینجاست. من تمام تلاشم را کردم ولی دوره هایی بود که من تاثیرگذاری بالایی نداشتم. این نشان میدهد که هنوز چقدر باید کار انجام دهم تا به این عنوان برسم وگرنه کسب توپ طلا کار بسیار راحتی میشد. این نشان میدهد که باید تلاش کرد و فروتن باقی ماند.
موثر بودن یعنی از ماه ژانویه تا دسامبر موثر باشی. این چیزیست که من رعایت نکردم زیرا توپ طلا را به خاطر عملکرد شما از ژانویه تا دسامبر اهدا میکنند. البته دلایل خودم را داشتم ولی توپ طلا هیچ دلیلی را قبول نمیکند و من یک عنوان واقعا بزرگ را از دست دادم."
ناصر الخلیفی، مالک پاری سن ژرمن نیز در این رابطه گفت:" دوست دارم به کیلیان برای کسب اولین عنوان کوپا تبریک بگویم. کیلیان امسال واقعا به دستاوردهای ویژه ای رسید، هم در پاری سن ژرمن و هم در تیم ملی فرانسه. رشد و پیشرفت او فوق العاده بود.
او میتواند در سال پیش رو جامهای زیادی کسب کند، هم تیمی و هم فردی."