صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۹ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پرونده تجاوز دلیل حذف تصویر رونالدو بود؟

پرونده تجاوز دلیل حذف تصویر رونالدو بود؟

مطابق انتظارات، تصویر کریستیانو رونالدو از کاور بازی فیفا 2019 حذف شده است. در جدیدترین بازی منتشر شده از سوی کمپانی EA SPORTS ، بر خلاف ادوار گذشته تصویری از رونالدو روی کاور دیده نمی شود و جایگزین او تصاویری از نیمار، کوین دی بروین و پائولو دیبالا شده است.
در ماه سپتمبر و بعداز انتشار اخبار پروند تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در تابستان سال 2009 در لاس وگاس، کمپانی EA SPORTS در واکنشی به این شایعات مدعی شد رفتار ستاره های تحت همکاری خود را مکررا تحت نظر داشته و امیدوار است این بازیکنان بتواند با ارزش های مدنظر این کمپانی خود را تطبیق بدهند.
در همان مقطع اخبار زیادی در مورد احتمال قطع همکاری این کمپانی با کریستیانو رونالدو که در سالهای اخیر همیشه تصویرش روی کاور بازی های فیفا قرار داشته منتشر شد و حالا این اتفاق در جدیدترین نسخه این بازی افتاده است.
البته سخگوی کمپانی مدعی شد تنها دلیل این تغییرات تمایل آنها به همکاری با ستاره های بزرگ دنیای فوتبال و به نوعی ایجاد تنوع روی تصاویر بوده است اما به نظر میرسد رابطه این شرکت با ستاره پرتگالی یوونتوس شکرآب شده و بعید است دیگر شاهد حک شدن تصویر رونالدو روی بازی های فیفا باشیم.