صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سر الکس: سولشایر باید فوراً سرمربی دائم یونایتد شود

سر الکس:  سولشایر باید فوراً  سرمربی دائم یونایتد شود

سر الکس فرگوسن میخواهد اوله گنار سولشایر، سرمربی موقت منچستریونایتد، فوراً به عنوان سرمربی دائم این تیم منصوب شود و سکان هدایت شیاطین سرخ را به خیالی راحت بدست بگیرد.
روزنامه انگلیسی دیلیمیل گزارش داد که سر الکس فرگوسن، سرمربی اسطورهای باشگاه منچستریونایتد، خواسته است که اوله گنار سولشایر، سرمربی موقت یونایتد که سالها به عنوان فوتبالیست شاگرد او بوده، فوراً به عنوان سرمربی دائم تیم منصوب شود تا سکان هدایت شیاطین سرخ را با خیال راحت به دست داشته باشد. سولشایر از زمانی که به عنوان سرمربی موقت یونایتد منصوب شده عملکرد درخشانی داشته و از 13 بازی در رقابتهای مختلف 11 پیروزی بدست آورده است.
دیلیمیل گزارش میدهد که سر الکس فرگوسن به دوستان نزدیک خود گفته که باشگاه منچستریونایتد نباید تا پایان فصل صبر کند بلکه باید فوراً سولشایر را به عنوان سرمربی دائم منصوب کند. از زمان منصوب شدن سولشایر به عنوان سرمربی موقت، فرگوسن که سابقه مربیگری او را دارد بارها با این مربی نروژی گفتگو کرده و به طور منظم در تمرینهای یونایتد حضور به هم رسانده است. سر الکس از اینکه سولشایر سبک بازی سنتی یونایتد و فوتبال تهاجمی مورد علاقه او را بار دیگر در این تیم پیاده کرده بسیار خوشحال است. فرگوسن در عین حال، از اینکه دو بازیکن سابق یونایتد، مایکل کریک و مارک دمپسی در کادر فنی سولشایر حضور دارند هم راضی و خوشحال است.