صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۷ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آسنسیو: دقایق اولیه ال کلاسیکو خیلی مهم است

آسنسیو:  دقایق اولیه ال کلاسیکو خیلی مهم است

رئال و بارسا امشب در برنابئو بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری را برگزار خواهند کرد.
بازی رفت دو تیم در نوکمپ 1-1 مساوی شد و رئال دست بالا را برای صعود دارد. با این حال بارسا در سال های اخیر معمولا نتایج خوبی در زمین رئال کسب کرده و کهکشانی ها نمی توانند خوشبین به نتیجه بازی رفت باشند.
مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال دو خاطره بسیار خوب از ال کلاسیکو دارد. در دو بازی سوپرکاپ اسپانیای فصل گذشته، رئال توانست در نوکمپ 1-3 و در برنابئو 2-0 بارسا را شکست دهد و آسنسیو در هر دو بازی موفق به گلزنی شد. دو گل استثنایی با شوت های از راه دور که هنوز در ذهن ها باقی است.
او در جریان یک مصاحبه و در مورد ال کلاسیکوی امروز گفت:« باید قوی و با جدیت وارد میدان مسابقه شویم؛ چرا که دقایق اولیه ال کلاسیکو اهمیت زیادی دارد. با حمایت هواداران مان باید بازی را خوب شروع کنیم. در خانه از همان دقیقه اول، همه تلاش مان را برای پیروزی خواهیم کرد. در رئال تنها کوپا دل ری را فتح نکرده ام و این جام برای من جذابیت فراوانی دارد.»
آسنسیو ادامه داد:« می دانیم که درمقطع حساس و مهمی به سر می بریم. حالا هر بازی اهمیت بالای خودش را دارد و در سه جامی که شانس قهرمانی داریم، حق اشتباه نداریم. تیم باید متحد باشد و اینگونه می توانیم به کسب نتایج خوب و تکرار افتخارات سال های اخیر امیدوار باشیم.»