صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سولشایر: لیورپول آنقدر خوب نیست که قهرمان شود

سولشایر: لیورپول آنقدر خوب نیست که قهرمان شود

اوله گنار سولشایر، سرمربی موقت منچستریونایتد معتقد است لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، به اندازه کافی خوب نیست و قهرمانی را بدست نخواهد آورد.
روزنامه انگلیسی دیلیمیل گزارش داد که اوله گنار سولشایر، سرمربی موقت منچستریونایتد بعد از تساوی 0-0 تیمش مقابل لیورپول در بازی روز یکشنبه دو تیم، به بازیکنانش گفته که بازی لیورپول را به هیچ وجه نپسندیده و معتقد است لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر به اندازه کافی خوب نیست و قهرمان امسال لیگ نخواهد شد.
یونایتد با هدایت سولشایر، روز یکشنبه به راحتی توانست لیورپول را متوقف کند تا با گرفتن دو امتیاز بسیار حساس از شاگردان یورگن کلوپ، کار این تیم را برای قهرمانی دشوارتر کند.
دیلیمیل به نقل از یکی از منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد نوشت:" سولشایر بدون پردهپوشی درباره لیورپول و بازیکنانش صحبت کرد و گفت آنها آنقدر قوی نیستند که بتوانند سیتی را از سر راه بردارند و قهرمان لیگ شوند".
دیلیمیل در ادامه از قول سولشایر نوشت:" لیورپولیها خیلی تکبعدی هستند و خلاقیت ندارند. البته کلوپ حتما فکر میکند که تیمش بهتر از سیتی است ولی اینطور نیست".
تساوی روز یکشنبه لیورپول در مقابل یونایتد باعث شد قرمزهای آنفیلد به صدر جدول برگردند ولی کیفیت بازی لیورپول به شک و شبهههای زیادی درباره توانایی این تیم برای پشت سر گذاشتن منچسترسیتی و کسب عنوان قهرمانی دامن زده است.
یورگن کلوپ هم بعد از بازی لیورپول از عملکرد تیمش ناراضی و عصبانی بود. البته در این مورد باید به کلوپ حق داد چرا که تیم او در طول بازی 65 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت ولی تنها یک شوت به چارچوب دروازه یونایتد شلیک کرده بود.
بازیای با کیفیت نازل که با مصدومیتهای پیاپی و پرتعداد بازیکنان دو تیم همراه بود به نحوی که یونایتد آندر هررا، خوان ماتا و جسی لینگارد را به دلیل مصدومیت در این بازی از دست داد و لیورپول هم مجبور شد درحالیکه تنها نیم ساعت از بازی گذشته بود روبرتو فیرمینو را با دانیل استوریج تعویض کند.