صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۸ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چلسی و آخرین فرصت‌ها برای همکاری با زیدان

چلسی و آخرین فرصت‌ها برای همکاری با زیدان

به گزارش سان، تماسهای یوونتوس با زینالدین زیدان، مدیران باشگاه چلسی را به این نتیجه رسانده که در صورت تعلل برای توافق با زیدان، فرصت جایگزینی ساری با او را برای همیشه از دست خواهند داد.
درحالیکه رسانههای انگلیسی در روزهای اخیر از تمایل مدیران این باشگاه برای به خدمت گرفتن زینالدین زیدان به جای ماتوریتزیو ساری خبر داده بودند، روزنامه سان اعلام کرد برقراری تماس از طرف یوونتوس با زیدان و قصد این باشگاه برای جایگزینی مکس الگری با سرمربی فرانسوی، مدیران چلسی را به این نتیجه رسانده که اگر هر چه سریعتر درباره آینده ساری تصمیم نگیرند، فرصت استخدام زیدان را برای همیشه از دست خواهند داد.
سان میگوید مکس الگری، سرمربی یوونتوس با فرا رسیدن تابستان، این باشگاه را ترک خواهد کرد و یوونتوس برای جانشینی او زینالدین زیدان را انتخاب کرده است. اما یوونتوسیها به این بسنده نکردهاند و در روزهای اخیر تماسهایی با زیدان برقرار کردهاند.
بنابراین، چلسی که میداند زیدان 5 سال سابقه بازی در یووه را داشته و هیچگاه علاقهاش به این باشگاه را کتمان نکرده، به این نتیجه رسیده که باید هر چه سریعتر درباره سرنوشت ساری تصمیم بگیرد چون تعلل بیشتر ممکن است زیدان را از دسترس این باشگاه انگلیسی خارج کند.
این در حالی است که ساری بعد از شکست از منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه به شدت تحت فشار قرار داشت، با پیروزی 2-0 تیمش مقابل تاتنهام انتظار دارد مدیران باشگاه به او فرصت بیشتری برای سازمان دادن چلسی و کسب نتایج بهتر بدهند.
ساری از سوی دیگر با عدم استفاده از کپا، دروازه‌‌بان طغیانگر چلسی، در بازی مقابل تاتنهام نشان داد که توانسته کنترل رختکن تیم را بدست بگیرد و از صحبتهای او بعد از پیروزی مقابل تاتنهام چنین برمیآمد که به ادامه کار در این باشگاه لندنی امیدوار است.