صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دورخیز بارسا برای یک هدف بزرگ، تمدید مجدد با مسی

دورخیز بارسا برای یک هدف بزرگ، تمدید مجدد با مسی

باشگاه بارسلونا قصد دارد به زودی برنامهای را برای متقاعد کردن لیونل مسی به تمدید قرارداد مجدد فراهم کند.
به زودی نشست مدیران بارسلونا برای تعیین اهداف فصل بعد باشگاه برگزار خواهد شد. نشستی که هر سال اوایل ماه اپریل برگزار می شود و در آن، به خصوص گزینه های نقل و انتقالاتی تابستان، اولویت بندی می شود.
بارسا پس از جذب دی یونگ حالا جذب دیگر ستاره آژاکس یعنی ماتایس دی لیخت را در نظر دارد اما این همه اهداف باشگاه برای سال آینده نیست. چوزپ ماریا بارتومئو، رئیس بارسا، نوامبر 2017 بود که موفق شد با مسی بر سر تمدید قرارداد تا 2021 به توافق برسد. یعنی همان سالی که دوره او به عنوان مدیر باشگاه تمام خواهد شد و باید منتظر انتخابات ریاست بارسلونا باشیم.
بارتومئو اما قصد دارد که فصل آینده مسی را به تمدید قرارداد تا سال 2022 و حتی 2023 متقاعد کند. فوق ستاره آرجانتینی در زمان اتمام قراردادش 34 ساله خواهد بود اما سران بارسا بر این عقیده هستند که مسی به سبب حضور در جام جهانی 2022 قصد دارد همچنان در بالاترین سطح فوتبال بازی کند و به همین دلیل بسیار خوشبین هستند که او حداقل قراردادش را تا 2022 تمدید کند.
در این بین همه چیز به خود مسی بستگی خواهد داشت. او چندی پیش گفت که دوست دارد در بارسا به فوتبالش پایان دهد و رویای بازنشسته شدن در نیوولزاولدبویز به سبب شرایط نا امن کشور آرجانتین و راحتی کامل همسر و فرزندانش در بارسلونا شاید غیرممکن باشد.
مسی در حال حاضر 50 میلیون یورو در سال از بارسا دستمزد می گیرد و رقم فسخش نیز 700 میلیون یورو است. او دیشب هشتصدمین حضورش در میدان فوتبال را برابر رایووایکانو تجربه کرد.