صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پنج بازیکنی که زیدان برای رئال می خواهد

پنج بازیکنی که  زیدان برای رئال می خواهد

زیدان پس از بازگشت به رئال ابتدا به اتمام خوش فصل جاری با کسب سهمیه لیگ قهرمانان فکر می کند و سپس حمله به تمام جام ها در فصل آینده.
به نقل از آاس، روز گذشته زیدان پس از حرف و حدیث های بسیار به رئال برگشت تا دوره دوم مربیگری اش در این تیم را شروع کند. در اولین قدم، زیزو باید رئال را در 11 بازی باقیمانده در لالیگا به سلامت هدایت کرده و سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کند و از فصل بعد پروژه ای جدید را استارت بزند.
طبق ادعای ال چیرینگیتو، زیزو در مذاکرات بازگشتش، از فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه تقاضای جذب 5 بازیکن را کرده است.
گزینه شماره یک او ادن هازارد است و گفته می شود که او با رئال پیش قرارداد هم امضا کرده است. هرچند چلسی فعلا از خرید بازیکن در دو پنجره پیش رو محروم شده ولی با پیوستن پولیشیچ به این باشگاه در زمستان، به نظر مشکلی برای واگذاری هازارد به رئال نخواهد داشت.
کیلیان امباپه، ستاره پی اس جی دیگر بازیکنی است که زیدان تقاضای جذب او را داده است. انتقالی که به نظر دشوار می رسد به خصوص پس از مصاحبه اخیر امباپه که گفت فصل بعد هم در پاریس خواهد ماند ولی شاید با زیزو اوضاع متفاوت شود.
لوکاس هرناندز، مدافع اتلتیکو که گفته می شود با بایرن تمام کرده، دیگر بازیکن موجود در لیست خرید زیدان است. سادیو مانه، ستاره لیوروپول و پل پوگبا، هافبک سرشناس فرانسوی منچستریونایتد نیز دو بازیکن دیگر مورد علاقه زیدان هستند.
نکته جالب اما عدم علاقه زیدان به نیمار است. با وجود اینکه پرز بارها برای جذب نیمار تلاش کرده؛ ولی ستاره برازیلی با درخواست مستقیم زیدان از فهرست خرید کهکشانی ها خارج شده است.
همچنین ادر میلیتائو، مدافع برازیلی پورتو اولین بازیکنی است که تابستان به جمع رئالی ها ملحق خواهد شد و زیدان این بازیکن آینده دار را از فصل بعد در اختیار خواهد داشت. مذاکرات با میلیتائو پیش از بازگشت زیدان، به نتیجه نهایی رسیده بود.