صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۶ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ادعای آ اس: احتمال محرومیت یک تا سه جلسه‌ای کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان

ادعای آ اس: احتمال محرومیت یک تا سه جلسه‌ای  کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان

اتلتیکو مادرید علاوه بر حذف برابر یوونتوس، مشخصا از حرکات کریستیانو رونالدو نیز در آن دیدار عصبانی است.
یوونتوس توانست با هتتریک کریستیانو رونالدو برابر اتلتیکو مادرید کامبک بزند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. رونالدو پس از پیروزی تیمش، حرکت جنجالی دیگو سیمئونه در بازی رفت را روبروی طرفداران اتلتیکو مادرید تقلید کرد و این باعث خشم باشگاه اسپانیایی شده است.
گاتزتا دلو اسپورت اخیرا گزارش داده بود که باشگاه اتلتیکو مادرید از این ژست رونالدو عصبانی است و به دلیل این حرکت تحقیرآمیز قصد دارد به یوفا شکایت کند. بند 15 قوانین انضباطی یوفا میگوید که حرکات تحریک کننده برابر هواداران حریف به قصد تحقیر، میتواند برای شخص خاطی جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت را به دنبال داشته باشد اما ظاهرا رونالدو، حرکات دیگری هم انجام داده است. آ اس گزارش میدهد که اتلتیکو مادرید مدعی است رونالدو برابر این تیم حرکاتی با قصد ترویج خشونت انجام داده است.
در صورت اثبات توهین رونالدو، طبق قوانین یوفا، وی ممکن است یک تا سه جلسه از همراهی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا محروم شود. یوونتوس حتی نمیخواهد به این فرضیه فکر کند زیرا در صورت محرومیت سه جلسه ای، رونالدو دو دیدار رفت و برگشت یک چهارم نهایی و در صورت صعود یوونتوس، یک بازی از نیمه نهایی را هم از دست میدهد. با تمام این تفاسیر، یوفا هنوز رسما پرونده ای برای رسیدگی به حرکات تحریک آمیز رونالدو باز نکرده و با توجه به صحبتهای پاول ندود، هواداران بیانکونری امیدوارند که فوق ستاره تیم شان محروم نشود.