صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۲ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پاسخ سولشایر به فن‌خال: اتوبوس پارک نمی‌کنم

پاسخ سولشایر به فن‌خال: اتوبوس پارک نمی‌کنم

اوله گنار سولشایر به انتقادات لوئیس فنخال، سرمربی سابق یونایتد که او را متهم به استفاده از روش پارک کردن اتوبوس کرده بود پاسخ داده و این انتقاد را بیاساس خوانده است.
بعد از انتقادات چند روز پیش، لوئیس فنخال، اسطوره هلندی و سرمربی سابق منچستریونایتد، به اوله گنار سولشایر، سرمربی اهل ناروی شیاطین سرخ و مقایسه سبک بازی او با ژوزه مورینیو و متهم کردن سولشایر مبنی بر پارک کردن اتوبوس جلوی دروازه خودی و دل بستن به ضدحملهها، سولشایر به حملات فنخال پاسخ داده و آنها را انتقاد بیاساس خواند.
سولشایر درباره اظهارات فنخال به این نکته اشاره میکند که شاید کامبک منچستریونایتد در مقابل پاری سن ژرمن در لیگ  قهرمانان که در ماه مارچ اتفاق افتاد، علت اصلی انتقاد سرمربی هالند سابق شیاطین سرخ بوده است ولی سولشایر در ادامه میگوید اظهارنظر درباره سبک مربیگری او تنها با یک بازی درست نیست و از این گذشته، پیروزی یونایتد مقابل PSG تنها به روش دفاع و ضدحمله بدست نیامده است.
با اینحال بعضی از منتقدین منچستریونایتد با اشاره به پیروزی اخیر این تیم مقابل واتفورد که به سختی و با نتیجه 2-1 بدست آمد میگویند دو گل یونایتد که توسط مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال به ثمر رسید بر خلاف جریان بازی بوده و شاید حق با فنخال بوده و روش مربیگری سولشایر واقعاً به سبک مورینیو نزدیک باشد.
سولشایر اما این انتقادها را رد کرده و گفت:" نظر فنخال به خودش مربوط است. اگر به بازیها ما نگاه کنید ما در بعضی بازیها از جلوی دروازه حریف پرس میکنیم، توپ را از نزدیکیهای دروازه حریف بدست میآوریم و بر توپ و میدان حاکم هستیم".
سرمربی نروژی یونایتد در ادامه گفت:" فنخال احتمالا درباره بازی با PSG صحبت میکرده. در آن بازی ما به خاطر شرایط باید خوب دفاع میکردیم و دل به ضدحمله میبستیم. مهم این است که شما توپ را کجا بدست میآورید. تیمی که میخواهد حمله کند اول باید توپ را مال خود کند و بعد به سمت جلو حرکت کند. ولی شالوده هر تیمی این است که بتواند بدون توپ، خوب بازی کند".