صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مورینیو: قبل از بازنشستگی مربی پرتگال خواهم شد

مورینیو:  قبل از بازنشستگی مربی پرتگال خواهم شد

مورینیو که سه ماه و نیم پیش از منچستریونایتد اخراج شد، در این مدت به عنوان کارشناس در شبکه های مختلف فعالیت کرده است.
او که در دوران حرفه ای اش در کشورهای پرتگال، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا مربیگری کرده، در هفته های اخیر به کانون شایعات بدل شده بود و روزی نبود که از احتمال حضورش در رئال مادرید خبر ندهند اما در نهایت این زیدان بود که به رئال برگشت و جانشین سولاری شد.
انتظار اینکه مورینیو یک فصل دیگر را نیز بدون تیم بماند، کمی دور از ذهن است. تاکنون سابقه نداشته است که مورینیو یک فصل فوتبالی خارج از گود باشد.
آقای خاص در نشست اتحادیه ملی مربیان پرتگال گفت:« بسیار دوست دارم فصل بعد مربیگری کنم ولی در حال حاضر بیکاری و دوری از مربیگری عذابم نمی دهد و فرصت خوبی برای فکر کردن به مسائل دیگر دارم. در هر صورت اگر بخواهم با شما صادق باشیم، باید بگویم که دوست دارم فصل بعد روی نیمکت مربیگری یک تیم حضور داشته باشم.»
مورینیو ادامه داد:« در ماه های اخیر پیشنهادات زیادی داشتم اما تصمیم گرفتم تا انتهای فصل صبر کنم. می خواهم هدایت تیمی را بپذیرم که یک پروژه جذاب داشته باشد و نیز در لیگی که به من انگیزه کافی را بدهد.»
مورینیو همچنین عنوان کرد که دوست دارد روزی سرمربی پرتگال شود:« فرناندو سانتوس(سرمربی کنونی پرتگال) نیاز نیست نگران باشد چون در حال حاضر علاقه ای به حضور در تیم ملی ندارم. ما دوستان خوبی هستیم. شاید پیش از بازنشستگی این کار را قبول کنم ولی هنوز زمان زیادی تا آن روز باقیمانده است.»