صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چراغ سبز اونای امری به جذب مدافع بارسا

چراغ سبز اونای امری به جذب مدافع بارسا

سرمربی آرسنال در جریان یک مصاحبه به تعریف و تمجید از ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا پرداخت.
ساموئل اومتیتی پس از یک مصدومیت طولانی هنوز نتوانسته به فرم خوبش برگردد.
اومتیتی به وضوح در شرایط خوبی نیست و این را آمار نشان می دهد. در 4 دیدار اخیر که اومتیتی برای بارسا به میدان رفته، این تیم 8 گل پذیرفته است. 4 گل از ویارئال، دو گل از سویا، یک گل از رایو و اتلتیکو مادرید. متوسط دو گل در هر بازی که آماری فاجعه بار به حساب می آید.
قطعا یکی از دلایل افت او، دوری 4 ماهه اش از میادین است اما دو ماه پس از رفع مصدومیت، هنوز نتوانسته به فرم خوب خود برگردد. همان مدافعی که فصل گذشته بی نظیر بود. فصل جاری کلمنت لانگله توانسته جای او را در ترکیب بارسا پر کند و در بازی های بزرگ، معمولا به او در کنار پیکه اعتماد می شود.
بارسا ژان کلر تودیبو را نیز از تولوز جذب کرده و قصد به خدمت گرفتن ماتایس دی لیخت از آژاکس را هم دارد. با ادامه این روند اومتیتی، قطعا او در پایان فصل می تواند یکی از گزینه های فروش برای بارسلونا باشد تا راه برای انتقال دی لیخت هموار شود.
در همین رابطه نیز گفته می شود آرسنال خواهان جذب اومتیتی است و اونای امری، سرمربی توپچی ها نیز به این موضوع چراغ سبز نشان داد.
او در پاسخ به سوالی در مورد اومتیتی به رادیو RMC گفت:« اومتیتی واقعا مدافع خوب و ارزشمندی است. فرانسه همیشه لژیونرهای خوبی داشته است و  لوشامپیونا از جذاب ترین لیگ ها برای باشگاه های دیگر است و می توان بازیکنان بزرگ و آینده داری از آن کشف کرد. من خودم در والنسیا، سویا، پی اس جی و حالا در آرسنال، همیشه فرانسوی های خوبی در اختیار داشته ام. شما همواره می توانید روی بازیکنان فرانسوی تان حساب باز کنید.»