صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۷ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

وعده پوگبا به هواداران منچستر برای دربی

وعده پوگبا به هواداران منچستر برای دربی

ستاره فرانسوی منچستریونایتد اعلام کرد که در بازی برابر سیتی، نمایش ضعیف برابر اورتون را جبران خواهد کرد.
منچستریونایتد امشب در حساسترین بازی خود باید برابر منچسترسیتی قرار بگیرد؛ دیداری که میتواند نقش زیادی در تعیین قهرمان داشته باشد. نمایش ضعیف یونایتد برابر اورتون و شکست 4-0 این تیم، انتقادات زیادی را متوجه بازیکنان، به خصوص پل پوگبا کرد. ستاره فرانسوی در پایان بازی به سمت هواداران یونایتد نرفت تا خشم آنها را موجب شود.
پوگبا به این متهم شده است که تمرکزش روی انتقال به رئال مادرید است. او در مورد شکست تحقیرآمیز برابر اورتون گفت:« متاسفانه برابر اورتون نمایش بسیار ضعیفی از خود ارائه دادیم. نمایشی که در آن بیشتر به خودمان و همچنین باشگاه بی احترامی کردیم و باعث سرافکندگی هوادارانمان شدیم.
امیدوارم در بازی برابر منچسترسیتی بتوانیم آن را جبران کنیم و مانع قهرمانی حریف شویم. الان هواداران از ما میخواهند که واکنشی به شکست برابر اورتون داشته باشیم و باید بتوانیم برای افتخار باشگاه و همچنین هوادارانمان که کنار ما خواهند بود، در این دیدار برابر سیتی جبران کنیم.»
منچستریونایتد در حالی برابر منچسترسیتی قرار میگیرد که متوقف کردن این تیم بهترین خبر ممکن برای لیورپولیها خواهد بود که به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند. یونایتد بعد از این دیدار نیز باید به دیدار چلسی برود.