صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

روز سرنوشت‌ساز برای گریزمان و اتلتیکو

روز سرنوشت‌ساز برای گریزمان و اتلتیکو

شایعات و اخبار انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا داغ و جدی به گوش می رسند.
طبق این شایعات، گریزمان که فصل گذشته ترجیح داد پیشنهاد بارسا را رد کرده و با اتلتیکو تمدید کند، حالا دیگر تردیدی برای پیوستن به بارسا ندارد و با یک سال تاخیر، پیراهن آبی اناری را به تن خواهد کرد. حتی واکنش های منفی هواداران بارسا به ستاره فرانسوی در جریان بازی برگشت بارسا و اتلتیکو در لالیگا هم تاثیری روی تصمیم او نگذاشته است.
دیروز دپورته کواترو ادعا کرد که گریزمان تا ساعاتی دیگر و در نشستی با سران اتلتیکو، آنها را از تصمیم خود برای آینده مطلع خواهد کرد. تصمیم او پیوستن به بارسلونا خواهد بود و البته انتظار می رود که گارد اتلتیکو نیز در قبال این تصمیم بسته باشد.
در رختکن اتلتیکو نیز بر این اعتقادند که گریزمان فصل بعد دیگر پیراهن سپید و قرمز را به تن نخواهد کرد؛ چرا که از سیاست های اتلتیکو ناامید شده و می خواهد به تیمی برود که برای فتح تمام جام ها بجنگد و مدعی شماره یک باشد.
رقم فسخ او از اول جولای 120 میلیون یورو خواهد شد و این به بارسا اجازه می دهد تا به راحتی برای جذب او اقدام کند. در واقع کاهش 80 میلیون یورویی رقم فسخ گریزمان(بند فسخ او اکنون 200 میلیون یورو است) پیامی روشن برای بارسا و تیم های خواهان او محسوب می شود.