صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هشدار امباپه به مسی؛ هنوز چیزی تمام نشده

هشدار امباپه به مسی؛ هنوز چیزی تمام نشده

پس از دبل روز یکشنبه لیونل مسی مقابل ایبار، حالا او از همیشه شانس بیشتری برای تصاحب کفش طلای 2019 را دارد.
رقابت برای کفش طلای 2019 وارد مرحله حساسی شده است. لیونل مسی و کیلیان امباپه، جدی ترین مدعیان کسب عنوان برترین گلزن فوتبال اروپا در سال 2019 هستند و در حال حاضر فوق ستاره آرجانتینی شانس اول محسوب می شود؛ ولی او خطر کیلیان امباپه را به وضوح احساس می کند.
ستاره پی اس جی شنبه شب و پس از پشت سر گذاشتن سه جلسه محرومیت، توانست در برتری 4-0 تیمش برابر دیژون دبل کند و تعداد گل هایش را به عدد 32 برساند. مسی هم یکشنبه دو گل به ایبار زد و 36 گله شد تا فاصله با امباپه را به 4 گل افزایش دهد.
آخرین بازی پی اس جی، شنبه آینده در زمین رن خواهد بود و امباپه نیاز به یک کار بسیار بزرگ برای رسیدن به مسی دارد. 4 گل او را با مسی برابر می کند و 5 گل او را به تنهایی صاحب کفش طلا خواهد کرد.
امباپه یکشنبه شب در مراسم بهترین های لوشامپیونا و در پاسخ به سوالی در مورد رقابتش با مسی گفت:« به خودم می گویم که اگر هم این رقابت را ببازم، حداقل به مسی باخته ام که یکی از بهترین های تاریخ است ولی معتقدم تا ثانیه پایانی شانس برای رسیدن به او را خواهم داشت. این رقابت برای من غرورانگیز است ولی به مسی می گویم که هنوز هیچ چیز تمام نشده است.»