صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آنچلوتی و انعطاف برابر خواسته کریس رونالدو

آنچلوتی و انعطاف برابر خواسته کریس رونالدو

پل کلمنت، دستیار کارلو آنچلوتی در رئال مادرید، در مورد دوران حضور این سرمربی و کار کردن او با کریستیانو رونالدو صحبت کرد.
رونالدو با آنچلوتی رابطه فوق العاده ای دارد و دوران حضور سرمربی ایتالیایی در برنابئو، یکی از مقاطع درخشان رونالدو در ترکیب رئال مادرید بود. حالا پل کلمنت از انعطاف کارلتو مقابل رونالدو و نحوه مدیریت این سرمربی موفق ایتالیایی در رئال مادرید پرده برداشته است.
پل کلمنت گفت: "کارلتو معتقد بود بهتر است رونالدو در پست مهاجم نوک بازی کند زیرا اینگونه لازم نیست به عقب بیاید و مسئولیت کمتری در زمین دارد و در این شرایط می تواند تمام توان خود را معطوف به گلزنی کند.
کارلو آنچلوتی این تصمیم را در مقطع پیش فصل گرفت اما یادم نیست در طول فصل نیز این سیستم اجرا شد یا خیر، زیرا همان اوایل رونالدو به وی گفت اینکه پشت وی به دروازه باشد راحت نیست و در پست مهاجم نوک نمی تواند تمام قدرت خود را نشان دهد.
رونالدو گفت من ترجیح می دهم از جناح چپ وارد محوطه شده و بعد از دریبل مدافع پیش رو یا شوت بزنم یا پاس بدهم. از نشانه های مهم مدیریت کارلو این است که چیزی را به شما تحمیل نمی کند و پاسخ وی نیز این بود که رونالدو باید در زمین راحت باشد. ما در آن فصل با روش 3-3-4 بازی می کردیم و رونالدو نیز در سمت چپ حضور می یافت و کارلتو از وی خواست در امور دفاعی نیز شرکت نکند."