صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مقصد نیمار؛ رئال، بارسلونا یا یونایتد؟

مقصد نیمار؛ رئال، بارسلونا یا یونایتد؟

ممکن است باشگاه منچستریونایتد نیز به زودی به کورس خرید نیمار وارد شود.  مصاحبه جنجالی و اخیر ناصر الخلیفی ممکن است آینده نیمار را در همین تابستان تغییر دهد. مالک متمول قطری مدعی شد کسی با زور نیمار را راهی پاری سن ژرمن نکرده و هر کسی با قوانین باشگاه مخالف است می تواند از این تیم جدا شود.
همین مصاحبه کافی بود تا گمانه زنی ها در مورد احتمال جدایی ستاره برازیلی در تابستان بیشتر شود. بر کسی پوشیده نیست که رئال مادرید همیشه خواهان این بازیکن بوده اما انتقال ادن هازارد و تلاش برای خرید پل پوگبا و همچنین تمایلی کهکشانی ها به خرید کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن، از منظر اقتصادی شرایط را برای جذب نیمار دشوار می سازد.
مقصد احتمالی دیگر می تواند بارسلونا باشد. با توجه به تردید در مورد جذب آنتوان گریزمان، ممکن است آبی اناری ها دوباره برای بازگشت نیمار اقدام کنند تا این ستاره برازیلی بعد از 2 سال دوری دوباره در نوکمپ به میدان برود.
اما نشریه اسپورت خبر از احتمال حضور منچستریونایتد در این کورس نیز خبر داد. با توجه به جدایی احتمالی پل پوگبا با رقمی حدود 150 میلیون یورو، یونایتد از منابع مالی قدرتمندی برای خرید نیمار رخوردار خواهد شد و با جذب این بازیکن می تواند بعد از چند سال افت دوباره تبدیل به تیمی قدرتمند شود.
یونایتد در گذشته نیز برای جذب نیمار اقدام کرده بود اما عدم حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل بعد ممکن است برای مذاکره با نیمار مشکل ساز شود زیرا ستاره برازیلی برای اثبات خود می خواهد در اروپا هنرنمایی کند.