صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انتقال مدافع 20ساله هالندی به بارسلونا

انتقال مدافع 20ساله هالندی به بارسلونا

بارسلونا اعلام کرد مایک فن بینن، مدافع 20ساله هالندی را به عنوان بازیکن آزاد به قراردادی دو ساله به خدمت گرفته است.
باشگاه بارسلونا اعلام کرد مایک فن بینن، مدافع 20ساله هالندی باشگاه بردا را به عنوان بازیکن آزاد و با امضای قراردادی دو ساله جذب کرده است. قرارداد فن بینن با بارسلونا تا سال 2021 ادامه خواهد داشت و از جمله خصوصیات قرارداد او وجود یک بند آزادسازی 100 میلیون یورویی  است.
فنبینن 20ساله از باشگاه انایسی بردا به بارسلونا آمده و در فصل 2019-2020 در تیم ب بارسا بازی خواهد کرد. فن بینن که در گذشته سابقه بازی در باشگاههای هالندی آیندهوون و ویلم را هم دارد بر اساس گزارشها پسر علی دورسون، مدیر برنامههای فرانکی دییونگ است.
فان بینن امیدوار است در آینده بتواند به تیم اول باشگاه بارسلونا پیوسته و در کنار هموطنش فرانکی دی یونگ که اخیراً با قراردادی 75 میلیون یورویی به بارسا منتقل شده بازی کند.
باشگاه بارسلونا با اعلام خبر جذب فن بینن در وبسایت خود نوشت:" مایک فن بینن پنجشنبه بعد از ظهر در مقر باشگاه حاضر شده و با بارسلونا قرارداد امضا کرد. این دفاع راست که سابقه بازی در تیمهای برادا، آیندهوون و ویلم را دارد به مدت دو فصل تا سال 2021 با بارسلونا قرارداد امضا کرده است. او به عنوان بازیکن آزاد به بارسا پیوسته ولی در قرارداد او یک بند آزادسازی 100 میلیون یورویی گنجانده شده است".