صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۶ قوس ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلوپ: لیورپول باید به جام گرفتن معتاد شود

کلوپ: لیورپول باید به جام گرفتن معتاد شود

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول، معتقد است که تیمش نباید به قهرمانی اخیر در لیگ قهرمانان اکتفا کند.
یورگن کلوپ از سال 2016 سرمربی لیورپول را در اختیار دارد و تا یک ماه پیش نتواسته بود به هیچ جامی با این تیم دست یابد ولی این طلسم در مادرید شکسته شد. قرمزها با برتری 2-0 بر تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان موفق شدند برای ششمین بار قهرمان اروپا شوند و یورگن کلوپ نیز به طلسم شکست هایش در فینال پایان داد.
سرمربی آلمانی توانسته لیورپول را به یک تیم مدعی در همه رقابت ها بدل کند و قرمزها را به روزهای اوج شان برگرداند.
کلوپ در مصاحبه با دی ولت و در مورد احساسش پس از قهرمانی اروپا و جشن های قهرمانی خیابانی در شهر لیورپول گفت:« واقعا بهتر از حد تصورم بود. صادقانه بگویم که مدت ها بود که نتوانسته بودم لذت واقعی قهرمان شدن را بچشم و اصلا یادم رفته بود قهرمان شدن چه حسی دارد. ما به وضوح حس کردیم که قهرمانی چه لذتی دارد. ما در فینال برنده شدیم و سپس به شهر بازگشتیم. همه جای شهر، هواداران لیورپول برای استقبال ما آمده بودند و از تماشای شان هیجان زده بودیم.»
کلوپ ادامه داد:« البته که باید از این موفقیت بزرگ هم عبور کنیم. ما حق ایستادن و فکر کردن به گذشته را نداریم. البته قهرمان شدن در چمپیونزلیگ یک اتفاق عادی نیست و به همین دلیل نیازی نیست این لذت را فراموش کنیم ولی نیازی هم نیست کسی نگران تیم باشد. این قهرمانی اعتماد به نفس بازیکنان را بالاتر خواهد برد و این بسیار مهم است . با این حال داشتن اعتماد به نفس، به تنهایی کفایت نمی کند. لیورپول باید به قهرمانی و جام بردن معتاد شود. این آن چیزی است که باید به تیم القا کنیم.»