صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

توفان یوونتوس؛ رویای زوج نیمار- رونالدو کلید خورد

توفان یوونتوس؛ رویای زوج نیمار- رونالدو کلید خورد

یوونتوس قصد دارد قدرتمندترین تیم تاریخ خود را برای فصل بعد راهی رقابت های بزرگ کند.
یک سال قبل در چنین روزهایی بود که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتگالی و 34 ساله رئال مادرید راهی یوونتوس شد و پروژه جذب ستاره های بزرگ از سوی مدیران این باشگاه همچنان ادامه دارد.
دیروز نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مفصل مدعی شد نیمار از حضور در بارسلونا ناامید شده و به دنبال انتقال به دیگر تیم هاست که یکی از تیم های نام برده یوونتوس بوده است. به جز یووه، رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچستریونایتد نیز شانس جذب نیمار را دارند اما با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به ستاره 27 ساله برازیلی و قدرت مالی نه چندان قوی دو رقیب دیگر، به نظر می رسد شانس یوونتوس از دیگر رقبا بیشتر باشد.
اما ساعتی قبل شبکه رای اسپورت ایتالیا مدعی شد مذاکرات بین فابیو پاراتیچی، مدیر باشگاه یوونتوس با پدر نیمار برای انتقال ستاره برازیلی آغاز شده و در اولین جلسه آنها به بررسی احتمال انتقال نیمار به تورین پرداخته اند.
البته با توجه به درخواست مالی سنگین پاری سن ژرمن، خرید نیمار برای یوونتوس آسان نخواهد بود اما این قرار ملاقات نشان می دهد بیانکونری از دیگر رقبا برای جذب نیمار جدی تر است.
سهشنبه شب ماتیاس دی لیخت، مدافع هالندی و جوان برای انتقال به یوونتوس راهی تورین شد و آنها در این تابستان ستاره هایی چون آرون رمزی و آدرین رابیو را نیز جذب کرده اند. یوونتوس بیش از دو دهه است در فتح لیگ قهرمانان ناکام بوده و به نظر می رسد امسال قصد دارد برای رسیدن به این هدف، کهکشانی ترین تیم تاریخ خود با زوج ویرانگر رونالدو- نیمار را روانه مسابقات کند.