صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ دلو ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

باشگاه ناروی مسی را خرید؛ به دنبال رونالدو

باشگاه ناروی مسی را خرید؛ به دنبال رونالدو

یک باشگاه دستهسومی نارویژی با جذب بازیکنی به نام لیونل مسی خبرساز شده و حالا قصد دارد بازیکن دیگری با نام کریستیانو رونالدو را هم جذب کند.
باشگاه نارویژی آی کی یونکرن که در لیگ دسته سه این کشور حضور دارد بازیکن شانزده سالهای را به خدمت گرفته که اخیراً نامش را به لیونل مسی تغییر داده است. این اقدام باشگاه کوچک نارویژی خبرساز شده و به مطرح شدن نام آن کمک کرده است.
این مهاجم شانزده ساله که تا پیش از این نامش دانیل آره کنوتسن بوده تصمیم گرفته نامش را رسماً به نام ستاره بزرگ محبوبش لیونل مسی تغییر دهد و این درخواست او به سرعت مورد پذیرش ثبت احوال نارویژی قرار گرفته است.
بازیکن 16ساله ناروی میگوید تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در حد امکان بتواند در حد ستاره بزرگ آرجانتینی ظاهر شده و حتی سعی خواهد کرد سبک بازیاش شبیه مسی شکل بگیرد.
مسی نارویژی در این باره گفت:" مدتی بود تصمیم داشتم اسمم را عوض کنم. لیونل مسی بزرگترین الگوی من است. با توجه به علاقهای که به فوتبال دارم به نظرم منطقی بود که اسمم را به لیونل مسی تغییر بدهم".
این بازیکن شانزده ساله در ادامه گفت:" میخواهم با تمام وجود تلاش کنم تا روزی بتوانم مثل او بازی کنم. البته اگر بازی من را ببینید شباهتهایی با مسی وجود دارد ولی استعدادم احتمالا به اندازه او نیست. کنترل توپ من خیلی شبیه لیونل مسی است و از نظر سرعت هم کمی شبیه او هستم. کسانی که از قبل من رامیشناسند هنوز به اسم کوچک قبلیام صدایم میکنند ولی کسانی که تازه با من آشنا میشوند میتوانند لیونل یا لئو صدایم کنند".
کنوتسن یا مسی برای رسیدن به سطح الگوی بزرگش راه درازی در پیش دارد. او فعلا نه در تیم اول باشگاه دسته سومی نروژی بلکه در تیم زیر 16سال این تیم بازی خواهد کرد.