صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۴ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شکایت ایکاردی از اینتر به خاطر پول نیست

شکایت ایکاردی از اینتر به خاطر پول نیست

وکیل مائورو ایکاردی ضمن تایید شکایت موکلش از اینتر تاکید کرد که او صرفا به دنبال غرامت گرفتن نیست و تنها اعاده حیثیت می خواهد.
رابطه ایکاردی و باشگاه اینتر از زمستان گذشته تیره شد و به نظر می رسد این مهاجم آرجانتینی قصد ندارد در این درگیری پا پس بکشد. بعد از اینکه مذاکرات دو طرف برای تمدید قرارداد به بن بست خورد، ایکاردی برای بیش از 40 روز از این تیم کنار گذاشته شد و بازوبند کاپیتانی را هم از دست داد اما او در هفته های پایانی فصل به ترکیب نرآتزوری برگشت و به این تیم کمک کرد تا سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.
روز جمعه گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد که وندا نارا، همسر و مدیر برنامه ایکاردی، قصد دارد برای بازگشت این مهاجم آرجانتینی به تمرینات اینتر دست به اقدام قانونی بزند و یا خواستار غرامت 1.5 میلیون یورویی شود.
جزئیات شکایت ایکاردی از اینتر با لو رفتن یک سند در فضای مجازی منتشر و در آن مشخص شده که اگر ادعای ایکاردی اثبات شود، باشگاه اینتر به پرداخت 20 درصد از حقوق خالص او محکوم میشود.
جوزپه دی‌‌کارلو وکیل ایکاردی در این باره به شبکه اسپورت مدیاست گفت: من میخواهم این موضوع را شفاف کنم که موضوع پرداخت غرامت یکی از تبعات اجتنابناپذیر شکایت است، نه اینکه به صورت جداگانه یا صرفاً تحت عنوان ادعای خسارت بوده باشد. امکان اینکه ما بدون ذکر غرامت 20 درصدی حقوق ایکاردی، این شکایت را تنظیم کنیم، وجود نداشت. از این رو به محض اینکه این شکایت تنظیم میشود، موضوع پرداخت غرامت هم اجباری می‌‌شود.
با این حال شکایتی که صورت گرفته به هیچ عنوان به مسائل مالی مربوط نیست چون چیزی که ایکاری می‌‌خواهد قرار گرفتن در پروژه ورزشی باشگاه اینتر است. چطور میشود که در دو ماه اردوی پیش فصل، ایکاردی حتی در یک بازی دوستانه هم شرکت نکرده است؟
حالا ما باید صبر کنیم تا دادگاه شکایت ما را بپذیرد و روند رسیدگی به آن را آغاز کند. من فکر میکنم که دادگاه تا پایان بازار نقل و انتقالات که دوشنبه شب است، صبر خواهد کرد. مسلماً اگر ایکاردی به تیمی دیگر منتقل شود، شکایتمان از اینتر هم لغو میشود.»