صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عروسی سه امتیازی؛ فوتبال فدای عشق و دوستی

عروسی سه امتیازی؛ فوتبال فدای عشق و دوستی

یک تیم رومانیایی به دلیلی عجیب و غریب در یکی از بازیهای خود حاضر نشده و نتیجه 3-0 به نفع رقیب اعلام شده است: شرکت در عروسی یکی از بازیکنان تیم. بر اساس گزارشهای منتشر شده در رسانههای رومانی، تیم ایل پوستیسیپو به دلیلی عجیب و غریب در یک بازی رسمی و مهم شرکت نکرده و در نتیجه، نتیجه بازی 3-0 به نفع تیم رقیب اعلام شده است.
ماجرا از این قرار بوده که روز بازی این تیم رومانیایی با تاریخ عروسی یکی از بازیکنانش همزمان بوده و بازیکنان ایل پوستیسیپو تصمیم میگیرند همگی به جای شرکت در بازی در مراسم عروسی همتیمیشان شرکت کنند. به این ترتیب تیم رقیب در حالی در استادیوم حاضر میشود که رقیبش در آن حضور ندارد.
بعد از آنکه نتیجه بازی 3-0 به نفع رقیب اعلام شد باشگاه ایل پوستیسیپو در بیانیهای علت اقدام خود را به این ترتیب توضیح داد:" امروز برای دوست و همتیمی ما دلیا لونات روز خیلی خاصی بود چون او امروز با همسرش ازدواج کرد. ما برای شرکت در این مراسم مهم تصمیم گرفتیم که در مقابل رقیبمان سی اس کارسئا حاضر نشویم. ما از فدراسیون فوتبال خواستیم تاریخ بازی تغییر کند ولی به درخواست ما توجهی نشد. برای همین ما تصمیم گرفتیم حتی اگر نتیجه 3-0 به نفع رقیب اعلام شود در مراسم عروسی دوستمان شرکت کنیم و نتیجه را فدای دوستی و عشق کنیم".