صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ادامه بازی‌های لیگ‌برتر؛ سیمرغ‌البرز ۴ -۰ د میوند اتلان را برد

ادامه بازی‌های لیگ‌برتر؛ سیمرغ‌البرز ۴ -۰ د میوند اتلان را برد

در ادامۀ بازیهای مرحلۀ گروهی لیگبرتر فوتبال کشور، شام دیروز (جمعه، ۸ سنبله) تیمهای سیمرغالبرز در برابر تیم د میوند اتلان به میدان رفت.
نیمۀ نخست بازی را دو تیم متعادل آغاز کردند؛ هرچند د میوند اتلان کنترل بازی را در دقایق نخست بازی در دست داشت، اما برخلاف انتظار، این تیم سیمرغ البرز بود که در دقیقه شانزده بازی به گُل دست یافت. روی اشتباه مدافعان تیم د میوند اتلان، نعمتالله کریمی گُل نخست تیمش را به ثمر رساند.
در ادامۀ بازی، بازیکنان د میوند اتلان حملههای زیادی را روی دروازۀ سیمرغیها ترتیب دادند و چندین موقعیت گُلزنی نیز بدست آوردند، اما این موقعیتها راهی به جای نبرد و بازی در نیمۀ نخست، با برتری یک بر صفر شاگردان عبدالحق فیضی به پایان رسید.
در نیمۀ دوم که سیمرغیها با روحیۀ بالا به زمین آمدند، توانستند کنترل توپ و میدان را در دست بگیرند. این تیم تا ده دقیقه مانده به پایان بازی توانستد به سه گُل دست پیدا کنند.
روی اشتباه مدافعان میوندیها، فرهاد سوگند در دقیقه ۸۱ توانست اختلاف را به دو برابر افزایش بدهد، اما تنها هفت دقیقه بعد باز هم این فرهاد سوگند بود که اختلاف را به سه گُل رساند. این بار روی اشتباه دروازهبان د میوند اتلان بود که گُل سوم سیمرغ به ثمر رسید.این پایان کار نبود و سیمرغ در دقیقه ۹۲ بازی، گُل چهارم را نیز به ثمر رساند تا یک پیروزی پر گُل نصیب نمایندۀ حوزۀ شمال کشور شود.
به این ترتیب، بازی با نتیجۀ چهار بر صفر به سود سیمرغ البرز پایان یافت.
در پایان این دیدار، نعمتالله کریمی از تیم سیمرغ، عنوان بهترین بازیکن میدان را از سوی کادرفنی لیگبرتر فوتبال کشور بدست آورد.