صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۱ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

خداحافظی احساسی ستاره های رئال با ناواس

خداحافظی احساسی ستاره های رئال با ناواس

بازیکنان رئال هر کدام واکنشی متفاوت و احساسی نسبت به جدایی کیلور ناواس از رئال داشتند.
در روز پایانی نقل و انتقال تابستانی کیلور ناواس با جدایی از رئال مادرید به پاری سن ژرمن پیوست. به همین دلیل بازیکنان رئال با قرار دادن پستی در اینستاگرام با دروازهبان سابق تیمشان خداحافظی کردند.
ناواس به صورت دائم به قهرمان فرانسه پیوست و از طرف دیگر آرئولا به صورت قرضی راهی مادرید شد تا با کورتوا رقابت داشته باشد. کیلور ناواس بازیکن محبوبی در رختکن رئال بود و  حتی سرخیو راموس به صورت آنلاین از او تشکر کرد. کاپیتان رئال در اینستاگرامش گفت: ناواس برای تو آرزوی موفقیت میکنم هر چند که به آن احتیاج نداری. هر جا که میروی مردم از ذهنیت، سختکوشی و شخصیت تو صحبت میکنند. دلم برای تو تنگ خواهد شد برادر.
ایسکو نیز در پستی گفت: ما دوست خود را از دست دادیم و برای او دلتنگ خواهیم شد. اما در فصل جدید لیاقت بهترین ها را خواهی داشت.
لوکاس واسکز نیز نوشت: چند سال عالی کنار هم داشتیم. دوست من بهترینها را برای تو آرزو میکنیم. تو بهترین دروازهبان و بهترین انسان هستی.
باشگاه رئال مادرید نیز از 5 سال حضور مثبت ناواس در این تیم تشکر و قدردانی کرد: ناواس بخشی از مهم ترین تاریخ ما بود که طلسم شکنی کرد و سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. با این حال رئال برای ناواس در ادامه کار آرزوی موفقیت میکند.