صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۱ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیمار شب وینیسیوس را خراب کرد

نیمار شب وینیسیوس را خراب کرد

وینیسیوس جونیور ستاره برازیلی جوان رئال بامداد دیروز شانس این را داشت تا اولین بازی ملی خود را تجربه کند ولی نیمار به نوعی مانع این مهم شد.
بامداد دیروز تیم ملی برازیل در دیداری دوستانه برابر کلمبیا با تساوی 2-2 متوقف شد. ستاره برازیل در این بازی نیمار بود که پس از 93 روز به میادین برگشت و یک گل زد و یک پاس گل نیز داد.
خیلی ها منتظر ورود وینیسیوس به زمین بودند تا او اولین بازی ملی خود را به این شکل تجربه کند ولی ستاره جوان رئال فرصت پیدا نکرد تا وارد میدان شود. دلیل این اتفاق، درخشش فوق تصور نیمار بود. تیته سرمربی برازیل پس از بازی گفت که سه بار قصد داشته نیمار را تعویض کرده و وینیسیوس را روانه زمین کند ولی هر بار پشیمان شده؛ چون نیمار آنقدر خوب بازی می کرد که تعویضش منطقی جلوه نمی کرد.
تیته در همین رابطه گفت:« برنامه این نبود که نیمار 90 دقیقه در زمین باشد. سه بار یا بیشتر تصمیم به تعویض او گرفتم ولی با گذشت زمان او هم از لحاظ فنی و هم بدنی بهتر و بهتر می شد. در طول بازی با دکتر رودریگو لاسمار و نیز فابیو ماسردخیان فیزیوتراپ مان صحبت کردم و تصمیم بر این شد که نیمار تا انتها در زمین بماند. فکر می کنم خودش هم انتظار نداشت 90 دقیقه برابر کلمبیا بازی کند و چند بار او را دیدم که به نیمکت نگاه می کرد. اصلا حس نکردم که خسته شده است و دوست هم نداشت تعویض شود. سطح بازی خیلی بالا بود و ریتم تیم را خیلی خوب دیدم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که تعویض های زیادی انجام ندهیم.»
تیته ادامه داد:« قرار بود به وینیسیوس دقایقی بازی برسد ولی شرایط بازی به گونه شد که تغییر عقیده دادم ولی او فرصت این را خواهد داشت تا اولین بازی ملی اش را تجربه کند. بازی در تیم ملی برازیل دشوار است ولی وینیسیوس می تواند به عنوان بال چپ به میدان برود و قصد دارم او را در پست دلخواهش بازی بدهم. پیراهن تیم ملی برازیل فشار زیادی به هر بازیکنی تحمیل می کند و امیدوارم وینیسیوس بتواند در این لباس بدرخشد.»