صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۱ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هازارد: از بازی در برنابئو ذوق زده شدم

هازارد: از بازی در برنابئو ذوق زده شدم

ادن هازارد روز یکشنبه در بازی مقابل لوانته اولین بازی رسمی خود با پیراهن رئال را انجام داد. ستاره بلجیمی از بازی در برنابئو به وجد آمده است.
پس از یک ماه انتظار بالاخره ادن هازارد اولین بازی رسمی خود با پیراهن رئال را انجام داد. او پیش از اولین بازی فصل برابر سلتا مصدوم شده بود و روز یکشنبه توانست از دقیقه 60 برابر لوانته به میدان برود و نمایش نسبتا خوبی هم داشت. رئال این بازی را 3-2 برد و ادن هازارد هم یک بخت گلزنی ایجاد کرد که با درخشش دروازه بان تبدیل به گل نشد.
ستاره بلجیمی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« امیدوارم این شروع یک دوران واقعا خوب باشد. دوست دارم کنار هم تیمی هایم از فوتبال در رئال لذت ببرم و بازی های زیادی انجام دهم. برنابئو یک ورزشگاه خاص است و اینجا هواداران به خوبی از تیم شان حمایت می کنند. از بازی در این ورزشگاه خوشحال و ذوق زده ام. به خصوص که توانستیم در نهایت پیروز بازی شویم.»
هازارد ادامه داد:« وقتی از مصدومیت بر می گردید، کمی سخت است به ریتم همیشگی خودتان برسید و برای این مهم نیاز به زمان دارید. البته مهمتر از کیفیت بازی من، برد تیم بود. بعد از دو تساوی ما محکوم به پیروزی بودیم. ما می خواستیم پیروز شویم تا اعتماد به نفس مان بیشتر شود. حالا دو بازی مهم برابر پی اس جی و سویا پیش رو داریم و برای هر دو نیز آماده هستیم.»