صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۱ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رسمی؛ محرومیت سه جلسه ای نیمار کاهش یافت

رسمی؛ محرومیت سه جلسه ای نیمار کاهش یافت

فرجام خواهی پی اس جی به دادگاه حکمیت ورزشی در مورد محرومیت سه جلسه ای نیمار در لیگ قهرمانان موثر واقع شد و او اکنون تنها دو بازی قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.
پاری سن ژرمن بعد از پیروزی 2-0 در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد، در دیدار برگشت با نتیجه 3-1 شکست خورد و از این رقابت ها کنار رفت. گل سوم منچستریونایتد که به حذف پاریسی ها منجر شد، روی خطای پنالتی ای رقم خورد که شاگردان توماس توخل معتقد بودند اتفاق نیفتاده است.
نیمار که به دلیل مصدومیت در آن دیدار غایب بود، بعد از بازی متنی در اینستاگرامش منتشر کرد و الفاظ توهین آمیزی خطاب به داور بازی به کار برد. او نوشته بود:« این بی شرمانه است و یوفا همچنان چهار نفر را انتخاب می کند که چیزی در مورد فوتبال و بازبینی صحنه آهسته برای تصمیم گیری دوباره نمی دانند.... خطای هندی اتفاق نیفتاد. چطور وقتی پشت تان به توپ است، می توانید با دست به توپ ضربه بزنید؟ آه، بروید....!»
پس از این بود که یوفا اعلام کرد در مورد این اتفاق تحقیق می کند و سپس اعلام شد که ستاره برازیلی با محرومیتی سه جلسه ای روبرو شده است. به این ترتیب قرار بود او سه دیدار ابتدایی پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل جاری را از دست بدهد اما دادگاه حکمیت ورزش (CAS ) در پاسخ به فرجام خواهی باشگاه پاریسنژرمن محرومیت این بازیکن را از سه به دو بازی کاهش داد.
به این ترتیب نیمار بازی امشب با رئال مادرید و دیدار با گالاتاسرای در تاریخ 9 مهر را از دست خواهد داد اما میتواند در تاریخ 22 اکتبر (30 میزان) پاریسنژرمن را در بازی خارج از خانه مقابل کلوب بروژ بلجیم در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را همراهی کند.