صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۵ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال مادرید بر علیه یک کابوس 38 ساله

رئال مادرید بر علیه یک کابوس 38 ساله

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، رئال مادرید فصل گذشته روزهای کابوسواری را سپری کرد. آنها علاوه بر لالیگا در لیگ قهرمانان نیز ناکام بودند و پس از سه قهرمانی پیاپی در این رقابتها، سال گذشته در یک هشتم نهایی مقابل آژاکس 1-4 شکست خورده و حذف شدند. رئال طی یک سال اخیر آمار بدی در بازیهای خانگی خود در لیگ قهرمانان داشته است.
کهکشانیها آخرین بار در دور گروهی فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 23 فبروری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل ویکتوریا پلژن با نتیجه دو بر یک و با گلهای کریم بنزما و مارسلو به پیروزی رسیدند. اتفاقی که حالا 344 روز از آن گذشته است.
آخرین بازی رئال در لیگ قهرمانان و در سانتیاگو برنابئو به جدال با آژاکس در بازی برگشت دور یک هشتم نهایی فصل قبل بر میگردد. جایی که شاگردان سولاری با نتیجه چهار بر یک از حریف خود شکست خوردند. رئال فصل قبل در دور گروهی بازی خانگی خود برابر زسکا را نیز با سه گل واگذار کرد.
21 آوریل 2018 نیز رئال مادرید در برنابئو 1-3 مغلوب یوونتوس شد با این حال توانست راهی نیمه نهایی شود. جالب اینکه رئال بین سالهای 2011 تا روز بازی با یوونتوس تنها در یک بازی خانگی لیگ قهرمانان(برابر شالکه 3-4) مغلوب شده بود اما در یک سال و نیم اخیر سه بار در بازیهای خانگی لیگ قهرمانان شکست را تجربه کرده است تا آن ترس معروف از رئال در برنابئو کمرنگ شود.
رئال همچنین از سال 1981 یعنی 38 سال پیش تا به امروز هرگز در سه بازی متوالی لیگ قهرمانان شکست نخورده است. پس از باخت به آژاکس و پی اس جی، امشب بروژ بلژیک قصد سورپرایز کردن کهکشانیها را دارد. اتفاقی که دشوار بتوان تصورش را کرد.