صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۵ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاتنهام ؛ 10 گل خورده فقط در 150 دقیقه

 تاتنهام ؛ 10 گل خورده فقط در 150 دقیقه

تاتنهام امروز در چهارچوب رقابت‌‌های لیگ برتر از ساعت 15 به مصاف برایتون رده شانزدهمی رفت. یاران پوچتینو امیدوار بودند با پیروزی در این بازی به نوعی از بحران خارج شوند اما این اتفاق رخ نداد و تاتنهام در 60 دقیقه ابتدایی این دیدار سه گل از حریف نه چندان قدرتمند خود دریافت کرد.
تاتنهام با دریافت این سه گل در 60 دقیقه ابتدایی مقابل برایتون حالا یک رکورد عجیب و فوقالعاده ضعیف را از خود به جای گذاشته است. آنها در 150 دقیقه اخیر که به میدان رفتهاند در مجموع 10 گل دریافت کردهاند.فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا حالا شرایط خوبی را تجربه نمیکند.
تاتنهامیها سه شنبه شب در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه عجیب و تحقیرکننده 7-2 مقابل بایرن مونیخ شکست خوردند. یاران پوچتینو که در ابتدا از حریف خود با یک گل پیش افتاده بودند، در نهایت هفت گل دریافت کردند تا به قعر جدول گروه خود سقوط کنند. نتایج ضعیف تاتنهام اما تنها به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا محدود نمیشود و شاگردان پوچتینو در لیگ برتر نیز عملکردی نا امید کننده داشتهاند.
طعم این شکست برای پوچتینو و تیمش زمانی تلختر شد که در همان دقایق ابتدایی هوگو لوریس، دروازهبان فرانسوی این تیم، دچار یک مصدومیت شدید از ناحیه دست شد.