صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۲ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اوزیل بالاخره در ترکیب اصلی آرسنال قرار گرفت

 اوزیل بالاخره در ترکیب اصلی آرسنال قرار گرفت

مسوت اوزیل، راب هولدینگ و هکتور بیرین پس از مدت ها نیمکت نشینی در ترکیب اصلی آرسنال در یک دیدار دوستانه قرار گرفتند.
تیم آرسنال در وقفه بازی های ملی در یک دیدار دوستانه به مصاف ردینگ رفت. در این بازی که پشت درهای بسته انجام شد، سه بازیکن نیمکت نشین این روزهای آرسنال یعنی مسوت اوزیل، راب هولدینگ و هکتور بیرین در ترکیب این تیم به میدان رفتند.
دیدار مقابل ردینگ که پشت درهای بسته انجام شد با نتیجه 2-2 به اتمام رسید. در این دیدار بازیکنان ملی پوش آرسنال حضور نداشتند تا فرصت بیشتری به بازیکنان تیمکت نشین برسد.
همچنین الکساندر لاکازت نیز روزهای پایانی ریکاوری خود را سپری می کند و انتظار می رود که او در هفته آینده به تمرینات گروهی آرسنال برای دیدار با شفیلد یونایتد اضافه شود. کیرن تیرنی، مدافع اسکاتلندی آرسنال نیز مراحل پایانی درمان خود را پشت سر می گذارد. او که از سوی سرمربی اسکاتلند به تیم ملی دعوت شده بود، در اردوی آرسنال باقی ماند تا به ریکاوری خود ادامه دهد.
استیو کلارک، سرمربی اسکاتلند درباره او گفته بود:" ما می خواستیم که تیرنی به اردوی ما اضافه شود اما باشگاه آرسنال ترجیح داد که او به ریکاوریش در لندن ادامه دهد. کیرن تنها 70 دقیقه در این فصل بازی کرده و این موضوع بسیار عجیب است. به هر حال ما موظف هستیم که به تصمیم آرسنال احترام بگذاریم."
آرسنال تا به این جای لیگ برتر تنها یک شکست داشته و تا پیش از دیدار مقابل شفیلد در رتبه سوم جدول قرار دارد. بازگشت اوزیل به ترکیب اصلی آرسنال در بازی مقابل شفیلد کمی بعید به نظر می رسد چرا که او در سه بازی اخیر یک نیمکت نشین محض بوده است.
اونای امری، سرمربی آرسنال، نیز پیش از وقفه بازی های ملی عنوان کرده بود که این بازیکن 31 ساله نتوانسته نظر او را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کند.