صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آرسنال می‌تواند در لیگ برتر قهرمان شود

 آرسنال می‌تواند در لیگ برتر قهرمان شود

داوید لوئیز، مدافع برازیلی آرسنال، معتقد است که این تیم می تواند لیورپول و منچسترسیتی را در راه قهرمانی در لیگ برتر به چالش بکشد.
آرسنال روز دوشنبه مهمان تیم رده سیزدهمی شفیلد یونایتد خواهد بود. شاگردان اونای امری طی هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی را کسب کردهاند. آنها هم اکنون با ۱۵ امتیاز و بعد از تیم های لیورپول و منچسترسیتی در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارند. داوید لوئیز، مدافع ۳۲ ساله و برازیلی آرسنال که در تابستان از چلسی به این تیم پیوست، معتقد است که این تیم در ادامه رقابتهای لیگ برتر میتواند برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کند. او در این باره گفت: " به نظر من آغاز هر کاری الزاماً باید با فکر به موفقیت همراه باشد. اگر با این تفکر که هرگز نمیتوانیم قهرمان شویم پا به مسابقات بگذاریم، بهتر است که اصلا هیچ شروعی نداشته باشیم.
من میخواهم با آرسنال به قهرمانی رقابتهای لیگ برتر برسم و امیدوار هستم که بتوانم به روند رو به رشد خود ادامه دهم و در آینده به هماهنگی بیشتری با تیم دست پیدا کنم.
از نظر من اونای امری برنامه فوق العاده ای برای تیم در نظر گرفته است. چه در فاز هجومی و در چه در فاز دفاعی برنامه ریزی شده عمل میکند. من همیشه به این موضوع اذعان داشته ام که در فوتبال مدرن دفاع همیشه از سمت مهاجمان آغاز می شود و حالا دروازه بانان نیز تبدیل به بازیکنان پست شماره ۶ شده اند.  ما هم اکنون در رتبه سوم جدول قرار داریم اما میخواهیم به جنگیدن خود ادامه دهیم و برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کنیم."