صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۸ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

الهلال با برد به استقبال فینال آسیا رفت

الهلال با برد به استقبال فینال آسیا رفت

تیم الهلال عربستان درآستانه دیدار مقابل اوراواردز جاپان به پیروزی پُر گل برابر عرعر رسید.
در یکی از رقابتهای روز نخست از مرحله اول جام حذفی فوتبال عربستان، تیم الهلال که تنها نیمی از نفرات اصلی خود را در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در استادیوم دانشگاه سلطنتی ریاض به مصاف تیم عرعر رفت.
ضربه ایستگاهی هتان باهبری در دقیقه ۴۳ برتری الهلال در نیمه اول برابر عرعر را رقم زد، اما شاگردان لوچسکیو در ادامه بازی نمایش هجومیتری ارائه دادند و موفق به کسب پیروزی پُر گل شدند.
محمد الشهلوب در دقیقه ۵۷ با شوت تماشایی ناگهانی از پشت محوطه جریمه، کارلوس ادواردو در دقیقه ۸۱ با ضربه سر روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین و در دقیقه نخست وقتهای تلف شده هتان باهبری در موقعیت تک به تک سه گل دیگری برای الهلال به ثمر رساندند، اما بعد از آن یک بار دروازه این تیم باز شد تا درنهایت شاگردان لوچسکیو به پیروزی ۴ بر یک خانگی دست یابند.
تیم الهلال که در سه دیدار اخیرش یک شکست برابر السد قطر داشت، مقابل النصر مغلوب شد و بعد از آن به تساوی برابر الفتح رسید، امشب به روند ناکامیهایش پایان داد و به برتری پُر گل رسید تا با شرایط روحی خوبی به استقبال بازی روز شنبه آینده مقابل اوراواردز جاپان در فینال لیگ قهرمانان آسیا برود.