صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۸ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نگرانی جالب مورینیو برای خط دفاع چلسی

نگرانی جالب مورینیو برای خط دفاع چلسی

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق چلسی، بابت ضعف در خط دفاعی چلسی در بازی های بزرگ ابراز نگرانی کرد.
چلسی روز شنبه با نتیجه 2-0 مقابل کریستال پالاس به پیروزی دست یافت تا به رتبه سوم جدول صعود کند. شاگردان فرانک لمپارد پس از 12 بازی 8 امتیاز کم تر از لیورپول صدرنشین دارند. چلسی در بازی بعدی خود در ورزشگاه اتحاد مهمان منچسترسیتی خواهد بود؛ دیداری که می تواند یک محک جدی برای شاگردان فرانک لمپارد باشد.
ژوزه مورینیو اما معتقد است که چلسی ضعف هایی در خط دفاعی خود دارد که باید آن ها را برطرف کند. مورینیو در این باره گفت: " پس از مشاهده بازی اول چلسی مقابل یونایتد، بسیار نگران این تیم شده بودم و هنوز هم نگران خط دفاعی چلسی هستم. با این وجود جوانان چلسی طی هفته های اخیر فوق العاده عمل کرده اند و در کنار بازیکنان با تجربه تر مانند ویلیان و کانته جا افتاده اند. لمپارد عملکرد خوبی در چلسی داشته اما آن ها مقابل منچستریونایتد و لیورپول شکست خورده اند و چهار گل نیز از آژاکس دریافت کردند که موضوعی نگران کننده به حساب می آید."
مورینیو در ادامه گفت: " خیلی منتظر بازی منچستر سیتی و چلسی هستم چرا که می خواهم عیار چلسی را مقابل تیم های بزرگ نیز بسنجم. به نظر من چلسی تا به این جا هم بی نظیر بوده اما آن ها توانایی قرار گرفتن در جایگاه اول یا دوم را ندارند اما مطمئن هستم که می توانند بین چهار تیم اول قرار بگیرند."