صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۱ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

یوونتوس 1 - 0 میلان؛ دیبالا تعویض طلایی بود

یوونتوس 1 - 0 میلان؛ دیبالا تعویض طلایی بود

یوونتوس در دیداری دشوار موفق شد با یک گل میلان را مغلوب کند.
یوونتوس در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه نداد و بارها شزنی دروازه این تیم را مقابل حملات میلان نجات داد، در نهایت با یک گل روسونری را مغلوب کرده و دوباره بالاتر از اینتر صدرنشین سری آ شد.
در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و بازی در میانه میدان دنبال شد. در اواخر نیمه اول تئو هرناندز از پشت محوطه و فاصله ای قابل توجه می توانست دروازه یوونتوس را باز کند، اما شزنی با واکنشی تماشایی توپ را دور کرد.
در ثانیه های پایانی این بار پیانتک از گوشه محوطه دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما ضربه او نیز توسط شزنی مهار شد تا دو تیم با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.
اولین فرصت نیمه دوم برای یوونتوس ایجاد شد اما ضربه بلیس ماتوئیدی با اختلاف کمی از کنار دروازه دوناروما به بیرون رفت. اما در نهایت در دقیقه 76 یوونتوس به گل اول دست یافت. روی همکاری خوب دیبالا و ایگواین، دیبالا در محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با یک ضربه دقیق دوناروما را مغلوب کرد.
بلافاصله بعد از دریافت گل میلان می توانست به گل تساوی دست یابد، اما این بار شزنی به خوبی ضربه تماشایی چالهان اوغلو را مهار کرد. در دقایق پایانی ضربه ایگواین با کمترین اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه 94 دوناروما به زیبایی ضربه دیبالا را مهار کرد و در نهایت یوونتوس در این دیدار دشوار با یک گل به برتری رسید.